Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes baràtságból lehet...

Internetes baràtságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Ha lehet írjatok nekem hosszú véleményt.



16/L


2021. máj. 12. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

20/F

2021. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Lehet.
2021. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, velem is így lett. Mindjárt 7 éve együtt vagyunk. A lényeg, hogy találkozzatok, ha messze is laktok, utazzatok egymáshoz (a diákkedvezmény ebben sokat segít, nekem teljesáron már probléma lenne, de már együtt élünk, így nem gond).
2021. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Személyes találkozás nélkül nem. Addig csak szimpátia és esetleg barátság. De kizárólag online nem indul be szerelmi kémia.
2021. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, bocsi az offért, de véletlenül nem egy discord szerveren ismerkedtél meg vele? :D

Bocs a kérdésért, de úgy érzem, hogy ismerlek a discordról téged is meg a kiszemeltedet is és pont most kezdtetek el közelebb kerülni egymáshoz. De bocsi ha tévedek.

2021. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Hogy ez szerelem-e? Pont most vagyok egy ilyen "kapcsolaton" túl. Messze lakott, és a covid is közbeszólt, hogy nem találkoztunk személyesen X hónapig, meg a fiatalsága is rájátszott. Lehet, hogy a szerelemnek vannak formái vagy minőségei, és ezt a köznyelv inkább hívná ragaszkodásnak, de én szerelemnek éreztem.

A kapcsolatunkban gyakorlatilag a nap 24 órájában "együtt" voltunk online vagy telefonon, sokszor még alvás közben is. Aztán egy szép napon kitört belőle az őszinteség, hogy pár hete találkozott valakivel, és úgy érzi, beleszeretett, de nem akar elveszíteni. Nyilván nem gondoltam, hogy együtt öregszünk meg, de reméltem, hogy lesz személyes tali és ebből még bármi lehet azután is, sőt. Jót hozott ki belőlem, tetszett, hogy szeret és szerethetem egy olyan baromi nagy akadály ellenére, mint a személyesség hiánya, a távolság és a korkülönbség. Egy pillanatig nem hiszem, hogy nem volt őszinte majdnem a legvégéig. Ezt a jót elvitte belőlem és a helyén üresség maradt, és persze most úgy gondolom, hogy soha többet nem engedek magamhoz ennyire közel senkit, élőbe sem, nem pláne online.

Szóval a kérdésre a válasz részemről: egyértelmű igen.

2021. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos egy hasonlót éltem át, mint a 6. válaszoló is, úgyhogy az én válaszom is igen.
2021. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5


Nem , mi messengeren beszélünk 😊

2021. máj. 12. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Akkor bocsáss meg! :D

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem is lehet belőle szerelem, simán. Ha mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak és sok a közös bennetek, mindig tudtok miről beszélni akkor szerintem simán lehetne több mint egy barátság. Én szurkolok! :)

2021. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. máj. 12. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!