Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van, hogy valaki ír...

Az miért van, hogy valaki ír egy barátnő keresős csoportba, de vissza nem jelöl?

Figyelt kérdés
Normális profilképem van kint, átlagos kinézetű lány vagyok én is, ezért nem értem miért nem jelölt vissza.
2021. máj. 17. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert NEKI nem tetszel
2021. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De sokan panaszkodnak a csoportban, hogy beszélnek pár szót aztán semmi válasz.
2021. máj. 17. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindegy, hogy miért? Függő vagy? Nem tetszett neki a profilod, a kepeid, az uzeneted, esetleg rairtak 10–en, es rad mar nem volt kivancsi. Lepj tul pls.
2021. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán először váltana pár szót,mielőtt bejelöl,nehogy később meg azért legyen ő a szemét,mert utólag derül ki,hogy mégsem vagy szimpatikus neki,ezért letöröl.

Én se jelölgetek vissza rögtön mindenkit,amíg fingom sincs,milyen ember. Kit érdekel a profilképe? Az semmire nem garancia.

2021. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!