Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni? Vélemény?

Mit tudok tenni? Vélemény?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a legjobb barátom moatanában nagyon jóba lett a párja barátaival is, engem pedig "hátrahagyott". Mindig én írok neki már, én érdeklődöm, hogy mivan vele. Nagyon sokszor pedig az van, hogy fent van és direkt nem ír vissza. Van, hogy annyit ir, hogy "pill" majd több órával később nekem kell ráírnom. Persze ilyenkor jön, hogy sok dolga volt és hasonlók

Tegnap szóltam neki, elmondtam neki mindent erről, hogy mit élek át. Azt mondta ne aggódjam túl, szerinte csak belelátok dolgokat, ő nem ignorál, meg a legjobb barátjának tart.


2021. máj. 28. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A válasza nem azt tükrözi, hogy érdekelné, te hogy érzel. Ez csak lerázás. Sajnos sok esetben ha az embernek párja lesz, megváltoznak a prioritások, és a régi barátok el lesznek hanyagolva. Tudom, átéltem. Próbálj meg egy kicsit függetlenedni tőle, ne írj neki, várd meg, míg ő ír. Keress te is más társaságot. (Tudom jól, hogy egyik sem könnyű.)
2021. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!