Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm bevallott egy...

Egyik barátnőm bevallott egy érdekes dolgot. Ilyen egyáltalán van vagy csak ő ilyen furi?

Figyelt kérdés
Régóta barátnők vagyunk és soha nem gondoltam volna róla. Egyik beszélgetés alkalmával hozta fel a dolgot. Azt mondta, ha nagyon stresszes az élete vagy éppenséggel valami olyan történt, ami kiborította, akkor lefekvés előtt előveszi a kiskori cumisüvegét és iszik egy kakaót. A szülei nem tudják és nekem is csak azért mondta el, hogy megnyugtassam nincs vele baj. Én persze melléálltam és támogattam. De szerintem kicsit furcsa. Ha ránézek csak azt tudom elképzelni ahogy este fekszik a takaró alatt sír és közbe iszik a kis üvegből. Ez eléggé bizarr. Egyébként már mindketten elmúltunk 18-ak.

2021. máj. 29. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert már cumizna csak nincs más.
2021. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Most az a kérdés hogy van-e ilyen? Mert a válasz rá egyértelműen igen, a kérdésben szereplő barátnőd. Hogy fura-e? Hát eléggé annak tűnik így elsőre de hát mindenkinek vannak furcsa dolgai és ő nem árt ezzel senkinek szóval nincs vele semmi probléma.
2021. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Hat ez en vagyok!!! Illetve megsem. Anyukam 12 eves koromban, aggodva, hogy a barataim hulyenek neznek, lebeszelt a cumisuvegemrol. Igazabol nem is birom a laktozt, a kakaorol is leszoktam, de az az erzes leirhatatlan. Es kimondottan a rossz gumi-iz is kellett a filinghez. Ha bogreben kaptam masoknal kakaot, nem stimmelt valami, nem tudtam meginni.

Harminc fele egy uj dolog hozta elo ezt az erzest, a Kubu repale. Azonnal egy tudatalatt melyerol jovo ismeros jo erzes fogott el. Biztos csecsemokori bebitapos emlek. Ez a Kubuzas vegul azzal ert veget, hogy tulzasba vittem es besargultam.

Lenyeg, ez egy artalmatlan asszociacio, egy kiskori jo kuckos erzes. Miert is ne.

2021. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2021. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha neki jólesik csinálja, nem árt vele senkinek.
2021. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez egyfajta fixálódás pszichológiai szempontból, itt leragadt egy megoldási módszerrel. Ha akar, segítséget kér pszichomukiktól, de lehet, hogy idővel kinövi-elfelejti, és máshogyan vezeti majd le a feszkóit.
2021. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Girlll3 ***** válasza:
92%
Nem gáz szerintem.
2021. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.❤
2021. máj. 29. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Unokatesóm 18-20 éves koráig szopta az ujját. A babakorban bevésődött dolgoknak elképesztő erejük van a felnőtt életben is. Elég csak a kisebbségi komplexusra és önbizalomhiányra gondolni, ezek full kisgyerekkori eredetűek és mégis simán dróton rángatnak felnőttkorban.
2021. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!