Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezzel lehetett valami hátsó...

Ezzel lehetett valami hátsó szándéka?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli férfi barátom, több ideje barátokként vagyunk egymás mellett. A napokban volt egy fura kijelentése. Korábban is elejtett már néhány bókot, de úgy voltam vele, csak baráti. Akkor kezdtem elgondolkodni,hogy esetleg többet is érezhet amikor nagyon ragaszkodott hozzá hogy egy munkahelyre menjünk. Rólunk többször hitték már azt hogy együtt vagyunk mert sok időt töltünk együtt. Valamelyik nap volt egy fura mondata a semmiből megkérdezte tőlem kis mosollyal az arcán hogy rólunk miért gondolhatják hogy járunk? Fura, mert eddig ilyet nem kérdezett. Ezenkívül ha szükségem volt rá, mindig megvédett, ha látta hogy szomorú vagyok utánam jött. Jól esik hogy mindig figyel rám és érdeklődik. Esetleg ezzel célozni akart valamire mikor ezt csak így megkérdezte?



20/L



2021. jún. 3. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírták alapján LEHET, hogy többet érez barátságnál. A kérdés inkább az, hogy Neked bejön-e?
2021. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem bejön
2021. jún. 3. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked is, akkor próbálj meg utalgatni, jeleket adni neki, hogy lássa azt hogy neked is bejön.
2021. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!