Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok túl érzékeny vagy a...

Én vagyok túl érzékeny vagy a barátnőim tényleg bunkók?

Figyelt kérdés
Tegnap ott aludtam az egyik barátnőmnél, 3man voltunk. Bármikor amikor valamit elcsesztem vagy nem sikerült elsőre (pl. a biciklim nem tudtam rendesen betenni a tárolóba elsőre, mert rosszul fogtam meg) mindketten elkezdték mondani hogy "mekkora balf@sz vagy" meg "nálad szerencsétlebb lányt még nem láttam" és nyilván ez k/urva rosszul esett és a sírás szélén voltam de próbáltam túltenni magam rajta hogy emiatt ne érezzem magam rosszul egész este. Aztán másnap folytatódott ez elölről. Nem a tetejéről nyomtam a festéket, hanem az aljáról (tehát ilyen hülyeségekről van szó) és megint elkezdték hogy "életképtelen" vagyok és "látszik hogy nem szoktál fogkrémet használni". Utána, ha a legkisebb dolgot is elcsesztem életképtelennek hívtak. Sajnos hármunk közül valóban én vagyok a kicsit visszahúzodobb (és talán a legszerencsétlenebb is), nem szeretek veszekedni, és másoknak beszólogatni se. Nem értem miért lettek ilyenek, mert eddig is néha bunkók voltunk egymással, de most olyan volt mintha nem is viccből csinálnák.
2021. jún. 9. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid bunkók. Gondold át, szükséged van-e ilyen emberek társaságára. Én a helyedben próbálnék olyanokkal barátkozni, akik normálisan szólnak hozzám (mondjuk nekem ez a minimum minimuma lenne).
2021. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a húgom ilyen bunkó, beszólogatós stílusú, nyilván nem gondolják komolyan, de szerintem gusztustalanok és feleslegesek ezek a beszólások. Beszélj velük, hogy ez neked már egyáltalán nem vicces, és hogy beszéljetek egymássalinkább kulturáltan, éretten.
2021. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha ilyenek a barátnőid, miért mész oda? Keress más barátokat.
2021. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

eddig normálisan szóltak hozzám, nyilván ez nálam is a minimum

most hogy vége lett a sulinak, és nem láttuk egymást egy hétig voltak ilyenek


nyilván szeretnék új barátokat, de nekem ez még nehezen megy 😅 nagyon sokáig egy barátom se volt, és csak most, majdnem 18 év után érzem úgy hogy végre kezdek kicsit "szociálisabb" lenni

2021. jún. 9. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Bunkóknak és tiszteletleneknek tartom őket, lehet, hogy ezt amolyan vicceskedésnek fogják fel, de szerintem ez már régen átlépte azt a határt.

Először megérne egy próbát, hogy megbeszéled velük, de a leírtak alapján nem biztos, hogy ez annyira sikeres lenne.. viszont mindenképp gondold végig, hogy szükséged van egyáltalán ilyen "barátokra"?

2021. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mai tini p*csa azthiszi hogy ettől lesz menő,hogy bunkó. Úgy utálom az ilyet..
2021. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekik csak egy kis szivatas, ketten egy ellen, jo mulatsag. En most otven vagyok, ilyen szovegekkel kb eletem elso harminc evet teljesen elcsesztek, nalam ovoneni, tanitoneni, tanarno. Es mai napig sportolastol kezdve mindenben hatraltatott, most keszulok lekuzdeni.

Francba veluk. Nekik csak egy hecc, majd kinovik, neked ez nem annyi.

2021. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bunkók a baratnőid...Én a helyedbe nyitnék más emberek felé akik nem ilyen gyerekes szinten vannak.
2021. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!