Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megalázó szituba kerültem a...

Megalázó szituba kerültem a baráti körömben vécézés miatt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nyaralunk baráti társasággal többen egy vidéki üdülőkomplexumban. Vagyok én, három jó barátnőm, illetve két fiúbaratom, akik közül egyikük elhozta a csaját. Eddig egyszer taliztam vele, úgy éreztem hogy nem vagyok neki szimpi. De mondtam hogy persze, hozza el a barátnőjét, nem akartam sértődést.


Ma strandoltunk, srácok elmentek kosarazni, maradtunk lanyok. Gondoltam elmegyek vécére, valami nagyon nyomta a gyomrom egész délelőtt. Mondta az a lany hogy jön velem... Gondoltam magamban remek... Egymas melleti fülkébe mentünk, gyorsan pisilt, hallottam kimegy. Azt hittem tiszta a terep, nálam kicsúszott néhány hangos puki, kijött a nagydolog majd hallom hogy valaki nevetett rajta. Gondoltam csak masik fülkében valaki. Megyek vissza a helyünkre és ott sutyorogtak.


Kiderült hogy elmondta a lany a baratnőimnek mi történt... Azok meg ott nevettek. Full szégyenben éreztem magamat.


Rettenetesen csalodott vagyok.



2021. jún. 13. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőid helyében kiosztottam volna a kispicsát. "Neked ennyire nincs életed, hogy ekkora fellhajtást csinálsz abból, hogy valaki hangosan szarik??" Meg kellett volna szégyenítened. Ez neki szégyen, nem neked. A bartnőid meg nem "jók", cseréld le őket.
2021. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Na én lány létemre ezert nem barátkozom sok lánnyal. :D fásultak, prűdek, kattosak, éretlenek, undoritoak, ketszinuek es kib@szottul unalmasak.

Szerencsére van kivétel azért bőven.

2021. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a csaj fasziját jó hangosan mindenki előtt,hogy a csaj sose fingik, szarik? Majd ég a pofája, ha a srác őszintén válaszol, pl. hogy álmában mekkorákat reccsent, vagy hogy eldugította a klotyót múltkor.

Egyébként bocs, de tényleg miért barátkozol retardáltakkal? Normális emberi funkciók... Oké, a 13-15 éveseknél ciki, mert náluk minden az, de 20 évesen...?

2021. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

*csak meg kell válogatni.

Amugy szard le őket. Mintha ők amugy nem csinálnának ilyet😒

2021. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#13


Ez nekem is megfordult a fejemben mert elvileg régóta együtt vannak szóval tuti tudna mesélni a srác, de úgy vagyok vele, hogy okos enged, szamar szenved.

2021. jún. 13. 15:33
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szituáció nem rád nézve megalázó, hanem a többiekre. Nevetséges, hogy egy ennyire természetes dolog miatt kibeszélnek ilyen idősen, nagyon éretlenek.
2021. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekesek 20 évesen.Ez szerintem se rád nézve gáz,ilyenen röhögcsélni na meg ekkora hírértéke van hogy rögtön el kellett mondani a többieknek ezt "az egetrengető rendkívüli dolgot."
2021. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyes emberek annyira belenevelik a társadalomba, hogy a nagydolgozás rossz...az én exem folyton azt mondogatta, hogy a lányok nem tudnak, és emiatt szorongtam, ha wc-re kellett mennem. Ne törődj velük. Azért kérdezte valaki, hogy ovisok-e, mert nincsenek a megfelelő érettségi szinten agyilag.


2. Én tuti nem hagytam volna magamat. Mit kell neked miattuk rosszul érezni magadat? Ez egy normális emberi dolog. Tuti beszóltam volna. Nekem kicsit az az érzésem, mintha a lány direkt csinálta volna ezt és nem szimplán mert "viccesnek" gondolta.


Ha esetleg felhozná a fiúk előtt, vagy valami, kezdj el nevetni és mondd nekik, hogy biztos a babfőzelék ártott meg, és ha lesz párom nekünk biztos olyan jó lesz a kapcsolatunk, hogy ezen majd csak mosolygunk, és nem olyan új hír lesz ez számunkra, hogy órákig csak erről tudjunk beszélni, hanem szerencsére annál tájékozottabbak leszünk a világ dolgairól, hogy más beszédtémánk is legyen mint a fingás. Vagy te a pároddal Xy szoktál versenyt is tartani? Olyan lánynak tűnsz. :)

Tuti befogja.

2021. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
A lány szét akarja szedni a bandát?
2021. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jól választottál barátnőket sem. Azért azt csak érzik, hogy elég cink ezzel viccelődni és neked sem esik jól. Az ilyenek nem igazi barátok. A csajszi meg egy gyökér.
2021. jún. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!