Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megalázó szituba kerültem a...

Megalázó szituba kerültem a baráti körömben vécézés miatt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nyaralunk baráti társasággal többen egy vidéki üdülőkomplexumban. Vagyok én, három jó barátnőm, illetve két fiúbaratom, akik közül egyikük elhozta a csaját. Eddig egyszer taliztam vele, úgy éreztem hogy nem vagyok neki szimpi. De mondtam hogy persze, hozza el a barátnőjét, nem akartam sértődést.


Ma strandoltunk, srácok elmentek kosarazni, maradtunk lanyok. Gondoltam elmegyek vécére, valami nagyon nyomta a gyomrom egész délelőtt. Mondta az a lany hogy jön velem... Gondoltam magamban remek... Egymas melleti fülkébe mentünk, gyorsan pisilt, hallottam kimegy. Azt hittem tiszta a terep, nálam kicsúszott néhány hangos puki, kijött a nagydolog majd hallom hogy valaki nevetett rajta. Gondoltam csak masik fülkében valaki. Megyek vissza a helyünkre és ott sutyorogtak.


Kiderült hogy elmondta a lany a baratnőimnek mi történt... Azok meg ott nevettek. Full szégyenben éreztem magamat.


Rettenetesen csalodott vagyok.



2021. jún. 13. 13:52
1 2 3
 21/23 $$$$$ ***** válasza:
100%
20 évesek vagytok? Én is 20 vagyok. De mi a haverokkal siman fingunk egymas előtt😂. Bár mi fiúk vagyunk. De szerintem ebben a korban mar nem kene ebböl ügyet csinálni.
2021. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam, hol a megalázó szitu? Hogy nevetnek a semmin? Hát elég ciki, de ne érezzék emiatt szégyenbe magukat. Mindenki volt húgyagyú. Ők még azok, ez van.
2021. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%
A lényeg hogy ne undorodjanak a pukitól azok a csajok 😀😀
2021. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!