Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érdeklem a legjobb barátom...

Nem érdeklem a legjobb barátomat. Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Pontosabban osztálytársnőm. 4 évvel ezelőtt lettünk nagyon jóban. A legjobb barátomnak tartottam akkor. Mindent megosztottunk egymással. Aztán egyik évben összejött egy másik barátommal, amiről valahogy „elfelejtett” szólni egy hónapig. Onnantól kezdve gyakorlatilag egy évig sz@rt a fejemre. Többször próbáltam vele beszélgetni, de mindig lerázott. Majd egy évvel később szakított a sráccal. Elég kellemetlen szituáció alakult ki a volt barátja és közte, úgyhogy azokban a napokban velem beszélte meg a dolgait. Meghallgattam, tanácsokat adtam, megvédtem vitákban. Úgy tűnt, hogy újra jóban leszünk. Úgy TŰNT… Nyilván ha úgy lett volna, ez a kérdés sem születik meg. Azóta csak felületesen beszélgetünk, mert nem igazán érdeklem már. Nem úgy néz rám, mint anno. Szerintem már szégyell engem, vagy nem tart olyan „menőnek”, mert most átpattant egy másik társaságba. Nem tudom, hogy mi történt, és nem is kérem, hogy fejtsék meg az okait ennek a sz@rviharnak.

Ez az egész viszont nekem - mivel pont egy másik negatív történéssel esett egybe, ahol kellett volna egy barát - nagyon rosszul esett. Úgy érzem, ez a lány elárult engem. 2 hónapja gondolom már úgy, hogy ez az egész barátság már veszett ügy, viszont azóta nem tudom ezt az egészet feldolgozni. Ha valamelyik felületen meglátom őt, vagy bárki mást, akit hozzá tudok kötni, magamba fordulok. Szerintetek mit csináljak, hogy ez az egész ne érdekeljen? Mit tegyek? Hogyan dolgozzam fel?


16f és köszi a válaszokat előre is!



2021. jún. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg mindig csak kihasznált és csak akkor kellettél neki, amikor épp nem volt jobb pasi/társaság. Lépj tovább, 16 éves vagy, majd találsz normális barátot helyette.
2021. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Igazi baratot talani olyan, mint szenakazalban tut megtalalni.


Majd idovel rajossz, hogy az emberek nagyresze erdekbol baratkozik.


Kozos hobbi, kozos erdeklodes, unalom eluzese, hasonlo szellemi szint, stb.


Mikor ez megvaltozik, akkor vege ennek a felszines, igaznak hitt baratsagnak.

2021. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Belelökted magad a szemetes szerepbe, amibe ő kihányta a dolgait, majd élte tovább az életét.


Fiatal vagy, megtörténik az ilyen, ebből kell tanulni és legközelebb nem hallgatni a végtelen sírást, miközben a nehéz időszakán kívül tesz az illető a fejedre magasról.


Fogadd meg magadnak hogy többet ilyet nem engedsz meg és tartod is magad hozzá, meglátod hogy jobban fogod érezni magad.

2021. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Sokkal) jobban néz ki nálad? Az sajnos sokmindent megmagyaráz.
2021. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!