Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet a barátaimmal...

Miért nem lehet a barátaimmal elmenni nyaralni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van 2 barátom akikkel találkozni szoktam lakáson hármasban. Évek óta össze szoktunk jönni egy beszélgetésre 2-3 hetente. De nyaralni nem lehet elmenni velük sehova. És még 1 napra sem utazni. Egyik barátomnak sincs barátnője, se gyereke és nekem sincs.

Szerintetek miért ilyen emberek ezek?


(30 pasi vagyok)



2021. júl. 7. 14:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy egyszerűen csak nem veled akarnak nyaralni... Nekem is vannak barátaim, akikkel időnként néhány órát szívesen eltöltök, de az nem hiányzik, hogy több napra össze legyünk zárva."


Erre én is gondoltam. Hogy arra jó vagyok, hogy velük egy este összejövök beszélgetni. De több napra elmenni együtt, nekik az már nem tetszik.

Az én szememben az ilyenek nem barátok, hanem egy rakás xar.



"Az meg nem tudom, miért lenne gáz, ha valaki 30 évesen a szüleivel tölt időt"

Azért mert én 30 évesen sem a szüleimmel akarok nyaralni. Én azt gyerekes dolognak tartom. Ha pedig ennyi idősen nincs se barátnő, se gyerek egy baráti társaságban egyiknek sem, akkor normális esetben együtt mennek utazni, nyaralni.

És volt még olyan eset is, hogy ezek közül az egyik srác elment egy 1 napos szervezett buszos utazásra egyedül. És meg sem kérdezett engem sem a másik srácot, hogy mi is elakarunk-e menni vele.

2021. júl. 7. 15:04
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

"Az én szememben az ilyenek nem barátok, hanem egy rakás xar."


És te így akarsz velük együtt nyaralni,hogy így beszélsz róluk.

2021. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"Én sem szeretnék veled elmenni nyaralni a válaszaid alapján... Egy kicsit túlértékeled önmagad. xD"


Szerintem egyáltalán nem ismersz meg engem itt pár válasz alapján. És nem értékelem túl önmagam. Te tini kislány lehetsz az xD jeleddel együtt.

2021. júl. 7. 15:11
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Aki nem nyaral veled, az mindjárt "egy rakás xar"? Jó ég, azért a barátság nem ennyire dupla vagy semmi dolog. Miért fáj neked, hogy más hogy tölti az idejét?


arra jó vagyok, hogy, az ÉN szememben, ÉN 30 évesen, ÉN azt gyerekes dolognak tartom, meg sem kérdezett ENGEM... ÉN ÉN ÉN ÉN. Hallod magad? Nem körülötted forog a világ, hahó.

2021. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha már nem is akarnak veled elmenni nyaralni,akkor már a szemedbe egy rakás szar a barátaid.


Eg yigazi tajparaszt vagy!

2021. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

"És volt még olyan eset is, hogy ezek közül az egyik srác elment egy 1 napos szervezett buszos utazásra egyedül. És meg sem kérdezett engem sem a másik srácot, hogy mi is elakarunk-e menni vele."


A csaja vagy, hogy nem mehet nélküled sehova?


Neked nincs családod, mi? Azért vagy lenéző meg ragacs.

2021. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Fényezhetem őket akárhogyan, hogy "milyen jó barátok" attól még a lényeg nem változik. Abban semmi rossz nincs, hogy valaki 30 évesen a szüleivel megy valahova. Hanem az a furcsa ha valaki kizárólag csak velük képes elutazni.

A barátaimmal vagy lakáson találkozunk, vagy elmegyünk étterembe, kávézóba beszélgetni. És nagyjából ennyiből kimerül a történet.

2021. júl. 7. 15:24
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem jó barátok, miért lógsz velük?
2021. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"A csaja vagy, hogy nem mehet nélküled sehova?

Neked nincs családod, mi? Azért vagy lenéző meg ragacs."


Menjen nyugodtan egyedül. Inkább elment vadidegenekkel mint a saját barátaival. De vannak szüleim nekem is. Csak nem ővelük utazom. És nem vagyok lenéző. Szerintem az nem ragacs, hogy valaki a barátjával szeretne elmenni valahova egy évben 1-2-szer.

2021. júl. 7. 15:34
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Akkor keress más barátukat,akikkel nyaraláson még egy ágyban is tudsz aludni.
2021. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!