Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet a barátaimmal...

Miért nem lehet a barátaimmal elmenni nyaralni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van 2 barátom akikkel találkozni szoktam lakáson hármasban. Évek óta össze szoktunk jönni egy beszélgetésre 2-3 hetente. De nyaralni nem lehet elmenni velük sehova. És még 1 napra sem utazni. Egyik barátomnak sincs barátnője, se gyereke és nekem sincs.

Szerintetek miért ilyen emberek ezek?


(30 pasi vagyok)



2021. júl. 7. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%
De, ragacsság, hogy a másiknak nem lehet nélküled programja.
2021. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%

Igaza van a kérdezőnek abban, hogy azért az elég gáz, ha 30 évesen szülőkkel megy nyaralni, barátokkal nem. Én már 16 évesen sem mentem a szüleimmel nyaralni, halálra untam magam. Most van 2 gyerekem, az egyik 17, a másik 23 éves. Már tavaly is azt mondtam a kisebbiknek, hogy ha nem akar, nem jön.

Ha külföldre megyünk, általában velünk tartanak, egyébként nem nagyon. Tavaly pl. mentünk Balatonra, lejöttek 2 napra, aztán vissza.

Inkább a barátaikkal mennek. A kisebbik 3szor is megy idén 1-1 hétre barátokkal. A nagyobbikat pedig már alig látom nyáron.

Azzal viszont nem tudok azonosulni, hogy azért mert nem mennek veled, szar emberek lennének. Így nem beszélek a "barátaimról". El kell fogadnod, hogy ők csak haverok, akikkel néha sörözgettek 1-2 napot. Ha nem teszik, akkor ne lógj velük, ennyi.

Egyébként nekem van barátnőm, akivel még soha nem mentem el nyaralni. Néha beszélünk, elmegyünk moziba, és ennyi. Attól még kedvelem, jó ember. Másikkal már igen, családostul szoktunk menni, mindenki a párjával, van hogy 6-an 8-an is megyünk. Ez már egy összeszokottabb csapat.

2021. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező te elég gyerekes gondolkodású vagy a válaszaid alapján. Olyan vagy mint egy kis lázadó gimnazista
2021. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

júl. 7. 18:39

"Igaza van a kérdezőnek abban, hogy azért az elég gáz, ha 30 évesen szülőkkel megy nyaralni, barátokkal nem"


Valaki egyetért velem ebben. Erre őt lepontoztátok. Mintha nem lenne igaza.

2021. júl. 11. 18:58
 25/26 A kérdező kommentje:

Ma 08:43

"Kérdező te elég gyerekes gondolkodású vagy a válaszaid alapján. Olyan vagy mint egy kis lázadó gimnazista"


Te lehet, hogy még csak 18 éves vagy. De képzeld el majd te is leszel 30-40 éves, és ha nem lesz párod, a szüleid idősen már nem akarnak menni nyaralni sehova. Akkor majd te is a barátaiddal szeretnél elmenni kirándulni.

2021. júl. 11. 19:05
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok, 30 vagyok és szoktam a szüleimmel nyaralni mivel nekem is olyan barátaim vannak akik erre nem nyitottak (de ők külön se mennek el, ha mégis az kicsit más jellegű ami engem annyira nem érdekel).

Persze ehhez tényleg olyanok kellenek akik nyitottak rá.

2021. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!