Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire fontos a legjobb...

Mennyire fontos a legjobb barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem. Ha kiderülne, nem láthatjátok soha többé, könnyen továbblépnétek, találnátok mást? Mennyire érzitek közel magyarokhoz, megosztom vele mindent?

Csak azért kérdezem, mert több legjobb barátnőm is volt akik én csalódtam, de aki most van, ő sokkal közelebb áll hozzám, és egész egyszerűen el sem tudom képzelni az életemet nélküle. (Nem, nem érzek többet, mielőtt még valaki erre fogná.)



2021. júl. 8. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Most mindenki áradozni fog szerintem, de én bevallom hogy nem esnék depibe ha eltűnne... Persze jó hogy van meg minden, de közel sem jelenti az életemet. Bár mondjuk én srác vagyok, feltételezem te lány, de akkor is fura:D
2021. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a legeslegjobb barátom mert nem mindenről beszélünk. Nem beszélünk komoly cuccról, életről. Bár fiuk vagyunk szoval valamennyire megértem.

Fontos nekem mert sok mindenbe megegyezünk, kényelmes vele lenni.

Ha nem lenne sokkal nehezebb lenne elleni az iskolában. Ja van pár ember de ő különleges és szerencsés vagyok hogy ő osztályomba van

16

2021. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én éppen most vagyok rosszban a legjobb barátommal, és szar így bevallom, meg furcsa, hogy nem tudom felhívni, hogy mi van vele, mikor találkozunk.
2021. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor a családdal külföldre költöztünk néhány évre, nekem fizikai fájdalmat okozott a legjobb barátnőm hiánya, pedig addigra már 30 éves voltam, nem kamasz. Évente kétszer találkoztunk abban az időben, nagyon rossz volt. Neki is nagy szerepe volt abban, hogy végül a visszaköltözés mellett döntöttünk. (Nyilván ez egy nagyon összetett dolog volt, rengeteg szemponttal, de nekem ő volt az egyik indok a sok közül, ami a hazaköltözés mellett szólt.)

Szóval igen, fontos nekem nagyon, és tudom, hogy ez kölcsönös. Pedig felnőttek vagyunk, nem találkozunk naponta, nem osztunk meg azonnal mindent kényszeresen egymással.

2021. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!