Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem becsapott, jogosan...

Úgy érzem becsapott, jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Ismerős által, megismerekedtem egy sráccal. Sokat beszélgettünk. Rengeteg dolgozik, és bármilyen munkát elvállal. Legutóbb egy pékségben dolgozott ahol az ismerősöm. Én azt hittem, hogy átlagos. Tegnap egy beszélgetés során kibukott belőle, hogy iszonyat gazdag. Ő ezt szándékosan eltitkolta, mivel sokszor kihasználták a nők. Nem érti miért akadtam ki, de én úgy érzem, hogy hazudott. Ráadásul jóshoz jár, most felajánlotta, hogy elvisz hozzá engem is ha szeretném. Nem is tudom, hogy mit gondoljak róla, egy végtelenül okos, intelligens, jólelkű, dolgos átlagos embernek ismertem meg. Erre kiderült, hogy eddig nagykanállal falta az életet. A szülei nem támogatják, csak náluk él, mindenért ő dolgozott meg. Egy időben falun élt, ott volt a régi barátnője, ott sem tudta senki az anyagi helyzetét. Nemrég költözött vissza a szüleihez, sajnálja albérletre a pénzt. Ráadásul elég depressziós is, a szakítás megviselte. Én már úgy érzem, hogy azt sem tudom ki ez az ember. Mit gondoltok erről az egészről?
2021. júl. 9. 08:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem értem, hogy mit akar tőlem. Én barátként tekintettem rá, de ő nem tudom mit szeretne. Párkapcsolat bizonyos okokból teljes kilőve és a szexkapcsolat is. Szóval nem értem.
2021. júl. 9. 10:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Titkolta, hogy gazdag, és egy pékségben gürizett hobbiból. És visszaköltözött az anyjáékhoz, mert albérletre sajnálja a pénzt. (Dehát gazdag! És mégis inkább az anyjával akar élni? Ha annyira sajnálja a pénzt albérletre, de olyan gazdag, miért is nincs saját lakása? Semmi értelme az egésznek.) Jóshoz jár (pfffff). "Amúgy küldött képeket, hogy mennyi minden van neki, meg elmondta, hogy mennyi nője volt, hogy buknak rá a nők."

Ez egy bolond. De te sem vagy teljesen rendben, ha még mindig ennyire foglalkozol vele, és nem az jutott inkább eszedbe, hogy egy kattanttal állsz szemben, aki valószínűleg megrögzött hazudozó, és nincs ki a négy kereke. Valószínűleg nem is gazdag. Nem mintha ez lenne a lényeg. Mondom, bolond.

2021. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Saját maga akar mindenért megdolgozni. De igazad van, itt túl sok az ellentmondás.
2021. júl. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!