Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a tapasztalatok?

Mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha itt barátkozni, ismerkedni szeretne az ember, akkor többnyire sikertelenségbe ütközik. Pár levélváltás után vége lesz a dolognak, mert valami probléma adódik.

Mit lehet tenni? Jobban elfogadóbbakká kellene válnia az embernek a másikkal szemben, talán?



2021. júl. 10. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Csak szimplán itt rossz privátozni

Míg más platformokon félpercenként váltjátok az üziket, itt 5 perc egy levél majd a válasz még 5 perc és így tovább..

Mielőbb át kell térni más csevegős felületre! De ugye akárkivel azt sem lehet, így csak a legkitartóbbak jutnak el odáig. 😎

Úgy 10 személyből talán 2 😕

2021. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Eleve olyannak írok akinek a gondolatai megmozditanak vmit. Itt eleve ennek okán több az esélyed mint mondjuk tinderen. Nem látod a másikat de tudod h gondolkodik. Lekell morzsolni a retardáltakat aztán ottvannak a kincsek. Feleségem és több barátom is innen van, néhány ex, összejárós is. Lehet találni, ez tény.
2021. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan eltűnnek, de én már találtam olyat, aki nem. Ha itt szeretnél barátot keresni, akkor próbálkozz, ha eltűnik valaki, akkor próbáld mással.
2021. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Én eleve nem ismerkedek online, szerintem sokan így vannak ezzel. Bár levelezni nem rossz, azt szívesen teszem, amíg szól valamiről. Nincs következmény, ha eltűnök, ez egy anonim oldal. Szerintem nem itt kell ismerkedni
2021. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!