Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyenek a tapasztalatok...

Milyenek a tapasztalatok arabokkal mint barát/szomszéd/munkatárs?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiú vagyok és érdekel a kultúrájuk, szeretnék egy arab barátot. Gondoltam ha jobban beindul az élet, kiragasztok a Bartók Béla úti mecsetbe (közelében lakom) plakátot hogy arab tanulótársat keresek angolért stb cserébe.

2021. máj. 2. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Mit araboskodsz?

allah akbar azt robbantsd fel magad vhol.

egyébként van arab ismerösöm, de eléggé tojik rá, éli az európaiak életét.

2021. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem mind szélsőségesek és nem akarok áttérni

egyébként tőlem lehet ateista arab haverom is nem izgat

de gondolom egy mecsetben a legnagyobb az előfordulásuk.

2021. máj. 2. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kedvesek
2021. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Senior Séf ***** válasza:
55%
Németországban volt arab barátom. Tök normális, jó ej ürge volt. Addig egyébként nincs baj az arabokkal, míg egy bizonyos népsűrűséget el nem érnek. Mert akkor aztán kirobban a békétlen természetük. L.: pl. Párizs.
2021. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy Mecsetbe inkább ne ragasszál ki semmit. Nem biztos, hogy jó néven vennék.
2021. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5. miert?
2021. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5, kérnék először engedélyt
2021. máj. 2. 16:54
 8/10 Fsms ***** válasza:
100%

Volt több arab kollegám. Teljesen rendben voltak. A legszebb az egyikük bigott keresztény volt. Naponta járt templomba etc..

másik egyiptomi muszlim volt, 5 gyerekkel ugyanazokkal a problémákkal ami egy átlag európainak is van.

szóval érdekes a világ.

2021. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Angliában éltünk a családdal, a fiamnak volt egy arab osztálytársa, akik ráadásul a szomszédban is laktak, így tényleg reggeltől estig együtt voltak a gyerekek. A kisfiú anyukájával nagyon-nagyon jól kijöttem, ő volt talán a legjobb barátnőm, amíg kint voltunk (én is nő vagyok), nagyon érdekelt mindkettőnket a másik kultúrája. A férj viszont fura volt, köszönni is csak akkor köszönt, ha nagyon muszáj volt, ennél többet pedig soha nem beszélgettünk, pedig sokszor róákat töltöttünk kint együtt a gyerekekkel. Később tudtam meg, hogy náluk ez a tisztelet jele, nem beszélgetnek másneművel, ha nem rokon. Biztos így van, de időnként nekem elég kínos volt.
2021. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Hát igen, más kultúra, nehéz megszokni nekünk

2021. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!