Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vigyek pizsi partira?

Mit vigyek pizsi partira?

Figyelt kérdés

Ma a legjobb barátnőmnél alszok és nem tudom miket vigyek. Ezelőtt még nem voltam pizsi partin?

Mit vigyek?

Miket csináljunk?

16/l



2021. júl. 10. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizsit, telefont, valami ropit.
2021. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg van valami jó társasod akkor azt vihetsz de szerintem a mai korodbelieket a telefon köti le leginkább. Esetleg valami csajos filmet megnézhettek. Én 36 éves létemre imádom az amcsi tinifilmeket 🤣🤣🤣.
2021. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, itt kersz tippeket, hogy mit csinálj 16 évesen pizsipartin. Ez valami perverz. Jelentettem a kérdést.
2021. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 miért lenne perverz??? Eddig egy barátom sem volt. Mivel idézem "béna stréber" vagyok. Most is csak egy van. Nincs sok szociális tapasztalatom ezért tettem fel a kérdést. Pizsama partin sem voltam még ezért nem tudom hogy ilyen alkalmakkor mivel töltik el az időt a normális emberek
2021. júl. 10. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Valamit amin tudjátok ezt játszani:


[link]


A magyar nyelv nem támogatott, de angolul/németül 16 évesen már tudtok annyira, hogy megértsétek.

2021. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Egy üveg vodkát és narancslevet
2021. júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pot ruha es fehernemu, ha valami gyogyszert kell szedned azt is rakd be, fesu, torolkozo, tolto, vihetsz fulest is. valami chips,diakigazolvany (nem tudhatod mikor es miert kellhet) hajgumik, papucs... kezdjetek bele egy sorozatba, vagy csinaljatok valami kihivast:)
2021. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!