Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vigyek pizsi partira?

Mit vigyek pizsi partira?

Figyelt kérdés

Ma a legjobb barátnőmnél alszok és nem tudom miket vigyek. Ezelőtt még nem voltam pizsi partin?

Mit vigyek?

Miket csináljunk?

16/l

júl. 10. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pizsit, telefont, valami ropit.
júl. 10. 12:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg van valami jó társasod akkor azt vihetsz de szerintem a mai korodbelieket a telefon köti le leginkább. Esetleg valami csajos filmet megnézhettek. Én 36 éves létemre imádom az amcsi tinifilmeket 🤣🤣🤣.
júl. 10. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze, itt kersz tippeket, hogy mit csinálj 16 évesen pizsipartin. Ez valami perverz. Jelentettem a kérdést.
júl. 10. 13:12
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 miért lenne perverz??? Eddig egy barátom sem volt. Mivel idézem "béna stréber" vagyok. Most is csak egy van. Nincs sok szociális tapasztalatom ezért tettem fel a kérdést. Pizsama partin sem voltam még ezért nem tudom hogy ilyen alkalmakkor mivel töltik el az időt a normális emberek
júl. 10. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Valamit amin tudjátok ezt játszani:

[link]

A magyar nyelv nem támogatott, de angolul/németül 16 évesen már tudtok annyira, hogy megértsétek.

júl. 10. 13:36

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!