Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellene szégyellenem a házam...

Kellene szégyellenem a házam ebben a helyzetben, vagy ne izgasson?

Figyelt kérdés

Hi. A kérdésem az lenne, hogyha házibulit szeretnétek rendezni, de öreg a ház, ahol élek, és picit szégyellem az osztálytársaim előtt, mit kellene tennem?

A nyáron már több osztálytársamnál volt házibuli, és mindegyiküknek gyönyörű, nagy házuk meg kertjük van. A miénk csak ilyen kicsi, és szegényesebb, öreg.

Hülyeség lenne emiatt nem megtartani a házibulit? Tik lenéznétek, vagy máshogy tekintenétek egy emberre, aki én lennék ebben az esetben?



2021. júl. 22. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít. Ami számít, az az igényesség, tisztaság. És na, lehet egy új, luxus ház is rendetlen, meg egy kisebb, szerényebb otthon is. Most nekem tök mindegy, hogy egy nagy házba megyek vendégül, vagy egy kisebb, szerényebb otthonba, ami alapján véleményt fogok alkotni, az a tisztaság. Szóval ha látom, hogy pl. a wc tiszta retek, akkor nem érdekel, hogy milyen házban vagyok, akkor is meg lesz a véleményem, persze hangosan nem mondanám ki.
2021. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Gondolom tisztaság meg rend van. Kit izgat akkor hogy öregebb a ház?

Nyugodtan tarts bulit. Akinek meg nem tetszik, az mehet ahova akar!

2021. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Okés, köszi a válaszokat. Nyilván a buli előtt kitakarítanék, meg rendet raknák, és megint nincs bordel a házban. Csak tipikusan ilyen nagyis ház, öregebb, picit potyog a vakolat a falról, öregebb bútorok stb. De megint nincs piszok, vagy rendetlenség.

Igazából csak attól félek, hogy így más véleménnyel lennének rólam. De ahogy eddig megismertem őket, rendesek, úgyhogy nem hiszem, hogy túl kell gondolom. Meg a válaszaitok is megnyugtattak, mégegyszer köszi szépen :)

2021. júl. 22. 19:47
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
Én a "tik" használata miatt (a "ti" helyett) nézlek le jelenleg, de az osztálytársaid a ház miatt nem fognak.
2021. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
#14: Mekkora bunkó vagy!
2021. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az csak tájszólás.
2021. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, nem magyarországi vagyok, nem is ez az első nyelvem, bocsika
2021. júl. 22. 22:18
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Én nem rendeznek így. Van esélye h emiatt kinéznek, nem rontanám az esélyeim, bízva a kedves lelkükben. Tanultam ilyen esetekbol.
2021. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Ezt neked kell tudnod hogy mennyire lenézőek a barátaid!
2021. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Megtörtént eset, barátom új barátnője először jött hozzám buliba. Van egy normális ház, mögötte a szomszéd ház kis hosszúház, de be van rendezve, lakható, mert nyáron többször ott alszom, ha a klímát még nem akarom bekapcsolni, de a házban már túl meleg van. Kertszomszéd. Szóval megkérdezte, hogy "te itt laksz?" Simán beetettük, hogy igen, eleinte furán nézett, de aztán nem volt semmi. Később elmondtuk, hogy amúgy nem, de akkor már nem érdekelte. Szóval ne félj, de ne kamuzz. Mert úgy is jártam, hogy akinek azzal kezdtem, hogy ez a ház csak bulizni van, olyan hitetlen volt. Ha csak páran gyűlünk össze, akkor nem megyünk át, de ott nincsenek szabályok, lehet vedelni, dohányozni a házban, mehet a zene, nem kel fel a gyerek. De engem sosem zavart, hogy valaki rosszabb körülmények között tartott bulit, pl egy istállóban nekem különösen hangulatos. (Persze állatok és szag nélkül)
2021. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!