Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan győzzem le ezt az...

Hogyan győzzem le ezt az ellentmondást?

Figyelt kérdés
Egyrészt nem vagyok nagyon kíváncsi az emberekre, annyira nem, hogy megerőltessem magam a csevegéssel. Ugyanakkor idegesít, hogy mindenki mindenkivel haverkodik körülöttem, kapcsolatokat épít, és azt éreztetik velem, hogy kilógok a sorból, hogy fura szerzet vagyok mert nem viselkedek ugyanúgy mint ők.
2021. júl. 23. 10:16
 1/4 Thispain ***** válasza:
100%
Sehogy. Iktasd ki, és vagy lépj kin a sorból, vagy fogadd el, hogy kilógsz, és élvezd.
2021. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thispain ***** válasza:
*ki
2021. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre van az arany középút. Csak annyira mutasd meg másoknak, hogy kilógsz a sorból, hogy ettől még szívesen haverkodjanak veled is. Amikor meg nincs kedved cseverészni, akkor épp nem fogsz. Nem kell folyton pofázni mindenkivel, hogy kedveljenek.
2021. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pacsi, nagyon hasonló vagyok. Gondold át, hogy mit vesztesz azzal, ha nem lépsz kapcsolatba másokkal. Ha meggyőzted magadat, hogy ez jól is el tud sülni, akkor kezdeményezz beszélgetést.
2021. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!