Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor lesz rossz ember valaki?

Mikor lesz rossz ember valaki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy rossz ember vagyok, mivel nagyon sokat hibázik, ma a legjobb barátnőmmel elmentünk mozizni, haza felé találkoztunk pár ismerősömel nem mert közel jönni így viccből azt mondtam hogy biztos azért nem jön közelebb mert fél tőletek, és akkor ezen elkezdtek nevetni, utána mondtam hogy szerintem nem... tól fél hanem krisztitől aki erre azt mondta hogy kapjam be. Viszont nem vettem észre hogy ez a legjobb barátnőmnek rosszul esik,és azt mondta hogy ki cikiztem mások előtt, utána meg tettem ugyanezt mivel nem jött le hogy ez rosszul esett neki.

Aztán haza felé mondta hogy amúgy rosszul esett neki az hogy ki beszélem miközben ő ott van, és elbögtem magam, mivel nem akartam megbántani főleg nem egy olyan embert aki ennyit törődik velem. Olyan dolgokat mondok néha ami számomra vicc de másnak lehet nem így jön le és ezzel megbántom, pedig nem is akartam. Aztán az ő ismerősei előtt meg azt mondtam hogy biztos meg utált érte és mondta hogy megint ki cikiztem, hogy miből gondolom hogy utál engem, és ő is elkezdett sírni velem együtt. Most mondjátok hogy nem vagyok rossz ember.



2021. júl. 27. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
“If you ever feel like you’re a bad person, remember that bad people don’t care about getting better.”
2021. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nagyon tud izgatni az ovodások veszekedése. Talán mond neki, hogy megmondod az ovonéninek, az szokott hatni ebben a korban.
2021. júl. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor, amikor már nem máshoz hasonlítja önmagát.
2021. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!