Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság nagy korkülönbséggel?...

Barátság nagy korkülönbséggel? Van olyan barátotok, aki sokkal fiatalabb vagy idősebb nálatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy 10+ évvel. Persze a gyerekeknél, fiataloknál sok esetben még 10 év is sok, de én most felnőttekre gondolok.


Van egy magántanárom, aki nagyon szimpatikus, ő is kedves, közvetlen, barátságos. Szeretek vele beszélgetni, akármit mesél, érdekel. Sok közös is van bennünk. Még egy évig fog tanítani előreláthatólag, utána nem tudom mi lesz, de nem tudom elképzelni, hogy soha többet nem beszélünk. Én 19 éves leszek, ő 30-as nő. Mondjuk azt vettem észre, az Y generációval jövök ki a legjobban.



2021. júl. 28. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Csak ne értse félre.
2021. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van, tőlem 10 évvel idősebb, de csak barát semmi több
2021. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és ő is nő.
2021. júl. 28. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet ha megértitek egymást
2021. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik volt kolléganőm a barátnőm is, az anyám lehetne, konkrétan az idősebbik lányával vagyok egykorú. Viszont az egyik magántanítványommal én is jóban vagyok, ő 20 éves, én 44.
2021. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+15 :) Nők vagyunk. Véletlenül találkoztunk, sosem voltunk alá-fölé rendeltségi viszonyban, mint például tanár-diák.
2021. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm 45 éves. Én 21 vagyok.
2021. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!