Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a barátnő kérése?

Jogos a barátnő kérése?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú és egy lány, akik egy ideig együtt voltak, de már csak jóbarátok. A fiúnak lett egy új kapcsolata és a barátnő képtelen elfogadni ezt a barátságot. Választás elé állította a fiút, hogy ő vagy a lánybarát.
2021. júl. 29. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Semmi gond, lehet, hogy a fiú párja se örülne annak, hogy lánnyal barátkozott. Eddig.

Amúgy az ilyen helyzetekből ordít, hogy a lány szakítás után sem csak barátként tekintett a fiúra.

2021. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1es szerintem fèlreèrtetted, a fiú szerelme nem nézi jó szemmel, hogy a fiú jóban maradt az exèvel.
2021. júl. 29. 16:03
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen jogos, hogy az új barátnőt zavarja, hogy az exével lóg a mai napig. Én inkább ott hagynám a pasit, mintsem azt nézzem, ahogy még mindig nem tud továbblépni. Tudom, erre jön, hogy de csak barátok. Mindenki tudja, hogy ez nem ilyen egyszerű.
2021. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Jogos a barátnő részéről
2021. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen, ezt félre értettem.

Hát, hm, így nehéz ügy.

Mert egészen más ám, ha azért jóbarátok, mert egy suliba jártak valaha, vagy együtt jártak valami szakkörre, akármire, vagy egy busszal járnak be, és ott kezdtek el beszélgetni.

De így, hogy ex... hát ez egy hülye helyzet.

Függ talán attól is, hogy mikor szakítottak. Ha évekkel ezelőtt, akkor én már nem csinálnék gondot belőle.

De sokan igen, különösen nők, ebben biztos vagyok.

Ha meg pár hónapja, akkor meg én is szóvá tenném fordított esetben (ui. férfi vagyok). És akkor teljesen jogosnak is tartom.

2021. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon messze van az ex a fiútól, annyi, hogy néha beszélgetnek messengeren, vagy telefonon. Így is gáz?
2021. júl. 29. 16:20
 7/16 anonim ***** válasza:
És mikor ért véget a kapcsolatuk?
2021. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve.
2021. júl. 29. 16:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az ex
2021. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem, hogyha összejön valaki valakivel, miért várja el, hogy úgy tegyen, mintha előtte nem lett volna élete? Két ember nem funkcionál egy párként, de barátként igen, akkor miért kell megszakítani a kapcsolatot , csak mert lett egy új párkapcsolat?
2021. júl. 29. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!