Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit kellene tennem?...

ArakawaAyame kérdése:

Ilyenkor mit kellene tennem? Mit mondjak vagy mit ne mondjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szóval van egy srác akivel együtt nőttem fel mert a szomszédban lakott.Világ életében szerelmes volt belém és most én is úgy érzem hogy van valami köztünk.De egy másik srác akivel jártam,közölte velem hogy még mindig szeret.Jó fej meg minden de nem akarok semmi tőle max barátok lehetnénk.(Az ok amiért szakítottunk elég bonyolult és nagyon haragudtam rá)De nekem viszont van egy nagyon nagyon nagyon jó lány barátom.Mindent meg tudtam vele beszélni semmilyen titkom nincs előtte.



De sajnos....


Úgy érzem megbántottam a fiút aki velem nőtt fel és ezt azzal a lánnyal beszéltem meg.De kiderült hogy közben ő mint lány barát szerelmes belém!!Nem zavar hogy a lányokat szereti de attól félek hogy tönkre teheti a barátságunk.Mi kellene lépnem?Tud róla hogy én azt a bizonyos srácot szeretem mégis elmondta.Közben a legjobb barátnőm (vagyis aki szerelmes belém)nagyon jóban van a régi szerelmemmel.EZ NAGYON GÁZ!!!Valaki aki volt hasonló helyzetben tud valamit mondani?Vagy bármilyen tanács? Nagyon köszönöm a válaszokat! :D



2018. jún. 28. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél azzal a fiúval, akivel együtt nőttél fel, és még nem jártál, és félsz, hogy megbántottad. Ha visszafogad, elfogad. De mondjuk lehet, hogy jó lassan kellene közeledni felé. A barátnőddel meg tisztázd le, hogy nem lesz semmi; és akkor megmarad a barátságotok, ő tartja a távolságot, számíthattok egymásra. Az meg nem gáz egyáltalán , nem értem, miért lenne az, hogy a régi szerelmeddel jóban van. Fölösleges ezen idegeskedni , semmi értelme. Azzal a csajjal nyilván nem lesz semmi, ha te másba vagy szerelmes, és egyébkéntis hetero vagy. Szerintem rá kéne startolnod a mostani szerelmedre.
2018. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ha meg nem lesz semmi azzal akivel egxütt nöttél fel, akkoris legalább megpróbálod, és nem lesz benned tüske amiatt, meg bánkódás , hogy meg se próbálod; és akkor hogy "mi lett/lehetett volna , ha..." -tehát ez nem lesz.
2018. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ! :)

Igazából azért necces számomra ez a szituáció mert amíg egy iskolába és osztályba jártunk,úgymond mi voltunk a "menő négyes" ha lehet így mondani.Mi mindenben segítettük egymást és másokat is.Tipikusan az a csapat voltunk akik a mindig jó barátok közé tartoztak.Sose veszekedtünk,de ha kisebb konfliktus volt köztünk megbeszéltük.Valamiért olyan frusztrálónak tartom (már ha lehet így mondani) hogy mind a hárman belém szerelmesek...Most is jóban vagyok velük és továbbra is tartanám ezt a viszonyt de nagyon össze vagyok zavarodva. :(

2018. jún. 28. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nyald ki neki.
2018. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pufoka8 válasza:

Exeket jobb kerülni, főleg ha már egyszer csináltak valami rosszat neked vagy nagyon megbántottak.

A legjobb barátnővel meg kell beszélni, hogy te csak barátként tekintesz rá.

A fiúval, akivel felnőttél, próbálj meg beszélni, esetleg járni is ha úgy érzed.

2018. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!