Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális ha hónapokig nem...

Az normális ha hónapokig nem válaszolnak barátnők/ barátok?

Figyelt kérdés
Kérdezek valamit vagy csak megpróbálok velük kommunikálni emberien és hónapokig nem is válaszolnak. Pedig nincs gyerek meg nagy család vagy olyan munkabeosztás, ami rettentően fontos lenne.
2021. aug. 7. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, depressziósok? Én ilyenkor szoktam eltűnni a világ elől hetekre, ha nagyon be vagyok fordulva…
2021. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De akkor nem lenne könnyebb elmondani ezt egy barátnak?
2021. aug. 7. 15:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamiért nem mondják. 😐
2021. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az, hogy nem egyszerubb. Az elbujas annyit jelent, hogy egyedul vagyok magammal, nem opcio senki. Ugyan en nem honapokra tunok el es nem gyakran, de ha besokallok, akkor nehany napra (ahogy a munka engedi) szuksegem van ra, hogy nyalogassam a sebeim, egyedul. Bar gyakran ilyenkor fel se kelek, csak amiert nagyon muszaj.

De nalatok szerintem nem errol van szo, nekem az jon le, hogy teged konkretan hanyagolnak.

2021. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#2-es:


Nem feltétlenül. Nem akarunk egy darab sz#rnak tűnni mások szemében sokszor. Szégyelljük magunkat az állapotunk miatt. Pedig állandóan eszünkbe jut, hogy vissza kellene írni, mégsem visz rá a lélek… Nekünk is léleknyomorító…

2021. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Próbáltad telefonon felhívni? Egy üzenet igazán könnyen eltűnik a sokaságban!
2021. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os, ha ennyire elfoglalt, hogy válaszra sem méltat nem fogom még hívogatni is. :D
2021. aug. 7. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velük félig nyilvánosan, az a divat manapság.

Ha feltöltenek egy fotót, írj a kép alá valamit, ne csak írj, hanem kérdezz is valamit a fotóval, megörökített élménnyel kapcsolatban, úgy valószínűleg fog válaszolni.

2021. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 nem oszt meg magáról semmit sem.
2021. aug. 7. 16:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez van akkor, ő ilyen típus. Barátkozz akkor olyanokkal, akik nyitottabbak, ha valaki sokat Facobook-ozik, az már erre jó jel. Ők biztosan nem fogják hónapokig halogatni a válaszadást, mert lételemük a társaság.
2021. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!