Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Nagyon aggódok...

Mit csináljak? Nagyon aggódok...

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó haverom, aki már-már inkább barát. Sokat beszéltünk, illetve sokat is tudunk egymásról, ahogy ez lenni szokott.

Viszont ma már 4 napja annak, hogy egyáltalán nem ír vissza. Amikor írt 4 nappal ezelőtt, akkor utalt arra, hogy valami nincs rendbe körülötte.

Én nem sokkal később válaszoltam is neki, vissza kérdeztem hirtelen, hogy mi történt. Azóta nem írt. Később írtam még egyszer neki, hogy minden rendben van-e, de erre sem írt, meg sem nézte (azelőtti üzenetet sem).

Alapvetően volt fent azóta párszor Facebookon, de lényegesen kevesebbet és kevesebbszer, mint eddig.


El nem tudom képzelni, mi történhetett hirtelen és ez aggaszt... De gondoltam arra is, hogy lehet, csak megunt, aztán így próbált meg lekoptatni?!

Annyi minden kavarog a fejemben, emiatt nem is vagyok nyugodt azóta.

Mit tegyek?


2021. aug. 8. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha tudod, keresd fel személyesen/telefonon. Úgy biztosan nem fog elmenekülni. Érdeklődj hogy van. Ne a problémájával támadd le, csak szimplán hogy mizu, aggódtál érte.
2021. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valamelyik haverjánál, ismerősnénél, bárkijénél tudsz érdeklődni, tud-e róla valamit, mert hát aggódsz.
2021. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!