Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kéne ezt elmondanom a...

Electrifymyheart kérdése:

Hogy kéne ezt elmondanom a fiúnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy beszélgettem egy fiúval pár napja én arra gondoltam, beszélgetni, barátkozni akar. Beleegyeztem egy találkozóba, aminek ma jött el a napja, de meggondoltam magam. Tudom, bunkón hangzik, de egyszerűen félek elmenni vele. Nappal lennénk, nyilvános helyen.

Valami nagyon zavar benne, amire csak most jöttem rá. 7 évvel idősebb nálam és ez nekem addig nem probléma, ameddig interneten beszélgetünk csak.

De én hülye, valamiért abban az állapotban amiben voltam aznap, beleegyeztem a dologba. Ő már várja és egyébként kedves fiú, de őszintén valami miatt kiráz tőle a hideg. És ugye, a kórkülönbség.

Az nem zavar, ha ezekután lehord, hogy milyen bizonytalan és hazug vagyok, csak nem tudom, hogy mondjam meg neki úgy, hogy őszinte is vagyok és meg se bántom. Simán letiltani nem akarom, bár gondoltam rá, de nekem ez nagyon szarul esne. Nagyjából ennyi.

Köszönöm a segítséget, előre is.

Hibákért bocsi, telefonról vagyok.



2021. szept. 6. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy jutottál idáig el vele, általában már az első alkalommal eldől, legalább az hogy hogyan néz ki stb... Én megírnám őszintén hogy ez van... Aztán ennyi.
2021. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg olyan nehéz elmenni egy nyilvános talira, mikor egyszer megígérted neki? Legfeljebb ott mondod azt, hogy hagyjuk. Vagy felhív barinőd ha jelzed valami "fontos" dologgal és közlöd, hogy menned kell.
2021. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd meg neki ezt, vagy hívd fel.
2021. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mik a korotok? 18 alatt vagy vagy felett vagy?

A 7 év nem olyan nagy különbség szerintem ha te mondjuk vagy 23 éves ő meg 30.

De ha mondjuk te vagy 17-18 Ő meg 24-25 az talán neccesebb.

Még amúgy vissza tudsz neki írni hogy aznap elszúrtad és mégsem lenne jó a találka.

2021. szept. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én tizennyolc alatt vagyok, ő pedig felett.

Végül elmentem. De ha visszacsinálhatnám, inkább otthon maradok. De mostmár mindegy, többet nem beszélek vele.

2021. szept. 9. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Győzött a,, kórkülömbség,, hehehe
2021. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy Dr bubó is mondaná, a kórkülömbség sokszor korán keresztbe tesz a gyógyulásban, hehe, hatos voltam...
2021. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, én egészséges voltam, de ő sajnos kóros. :D
2021. szept. 9. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi volt vele a baj amúgy?
2021. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Erőszakos volt.
2021. szept. 10. 03:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!