Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyen beszedesebb?

Hogyan legyen beszedesebb?

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszélgetek, hívnak el bulikba és erre-arra, viszont úgy érzem (és már mondták is), hogy nem vagyok túl aktív ilyenkor. Előfordul osztályteremben, csak egy beszélgetés közben vagy bulikon, hogy mikor beszélgetést kezdeményeznék, kínosan érzem magam, nehezen hozok fel témát.

Mit tegyek, hogy könnyebben boldoguljak ezzel?


2021. szept. 11. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Küzdesz érte, vagy sehogy. Én előbbit választom.
2021. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell beszédesnek lenned. Miért kéne? Jaa mert elvárják? Hát kapják be. Aki csendesebb típus, az már egyből rossz dolog? Nyugodtan maradj csendben ha nincs mit mondanod. Nem neked, hanem nekik kellene változni, és nem b@szogatni azt, aki nem egy cserfes, szófosó ember.
2021. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.-nak van igaza. Semmiképp nem kell az ilyesmit erőltetni. Ha olyan téma van, amihez szívesen hozzászólnál, akkor tedd.
2021. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!