Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem magam szebbnek...

Miért érzem magam szebbnek egy idegen társaságban?

Figyelt kérdés

A megszokott társaságom közül csak nekem nincs barátnőm és én vagyok aki az utolsó a szépségben ők odamennek gyönyörű Lányokhoz de én nem megyek mivel nem vagyok elég szép hozzájuk. Ma egy idegen társaságban voltam ott nem én voltam a legcsúnyább és nem gyönyörű lányokkal beszélgetnek hanem olyanokhoz aki hozzám és hozzájuk illő,de ők nem olyan nőcsábászok mint a másik társaság. Szerintetek melyik társasággal foglalkozzak?


16.F


2021. szept. 14. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne ez alapján dönts.
2021. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki jófej, akivel lelkileg passzoltok, jó barátságot tudtok ápolni, s van összhang. Ezekkel az emberekkel mind barátkozhatsz, tehát akikkel megértitek egymást, jó egyhelyen tartózkodni, stb. Tehát nem kell választanod a két csoport közül. Egyébként meg, lehet mind a két csoporttal való kalandozásaid során, tehát bármelyiknél, hogy belebotlasz egy olyan lányba, aki tetszik, meg majd te is neki. Ha tényleg nem vagy esetleg egy szép látvány, még akkoris valakinek simán tetszhetsz. Pl én tudok olyat, akinek tetszenek a picit átlag alatti kinézetű pasik. Mondjuk neki van csávója, és a csávója amúgy olyan , aki jól néz ki egyébként. De amúgy szal mutattam neki híres emberekről képeket, és olyanokra mondta, hogy helyes/bejön neki, aki nekem totál nem.
2021. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!