Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívattál már meg valakit,...

Szívattál már meg valakit, vagy álltál már bosszút valakin?

Figyelt kérdés
Hogy csináltad? Volt utána lelkiismeret furdalásod?

2021. szept. 17. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Bepillanatragasztóztam a rohadék szomszédunk fészerének a lakatját. Idegesítő, rosszindulatú vénember volt, ráadásul állatkínzó. Nem volt lelkiismeret fordulásom.
2021. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Senkit nem szívatok meg, sem haragszok senkire, ez az egyik alappillére számomra a nyugodt életnek. Hiába szívatod meg, attól még nem fog elmenni a haragod. A gondolkodásodon kell változtatnod.
2021. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Beszolt egy leány a suliba én meg éjjel megdobáltam tojással a házukat. Nem volt.
2021. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Beszólogattak, megrugdostam, többet nem szólt be.
2021. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt élvezem, mikor valakiről 100%-ban tudom, hogy hazudik, és figyelem, hogy meddig hajlandó "lemenni kutyába" ez miatt. Mivel pedig hazudik, nincs emiatt lelkiismeret furdalásom.
2021. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt rá példa, hogy törlesztettem. Voltak olyan emberek az életemben, akik számolatlan dolgot tőlem tanultak meg, míg nem azon kaptam magam, hogy kitűzött céljukká vált számukra, hogy ők ellenőrizzék időről-időre az én munkámat. Felvettem a kesztyűt! Részleteket nem írok, de legyen elég annyi, hogy mosolyogni való stílusban vakargatták a buksijukat, amikor nem tudtak választ kapni az általuk erőltetett kérdésekre, miközben pontosan ugyanannyira voltam eredményes, mint azelőtt. Megírom őszintén: elégtételként éltem meg, amikor nálam klasszisokkal tanultabb emberek tanácstalanul dühöngve rohangáltak le-fel egymást kerülgetve egy hat négyzetméteres területen.
2021. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6#+: Elfelejtettem beküldeni: Nem hogy lelki furdalásom nem volt, egyenesen jót mulattam a látottakon, - mert sikerült megleckéztetnem olyan embereket, akik többen nem voltak annyira intelligensek a feladathoz, mint én.
2021. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!