Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Ma felraktam egyszer a kérdést, csak véletlenül olyan kategóriába ment, amit kevesen néznek. Jött egy olyan válasz, hogy keressek egy hobbit. Több ember válaszát is szívesen elolvasom.


"18 éves vagyok. Az életem annyiból áll, hogy felkelek, felülök a vonatra, elmegyek iskolába, hazajövök, nyomom a telefont, lefekszem és ez megy tovább újra és újra.


Van 1-2 haverom, de valahova csak nagyon ritkán hívnak el. Volt egy bulijuk, oda nem hívtak el, tegnap meg ment az osztályból 5-6 srác buliba, oda is csak 1 gyerek hívott meg, az is az utolsó pillanatban, amikor már nem tudtam elmenni, mert jegyet már nem tudtam szerezni.


Régebben volt egy kis változatosság az életemben, mert jártam focizni, de azt se csinálom már. Barátnőm csak 1x volt 2-3 éve. Ezután kb. csak egyszer volt lehetőségem valakivel járni, akkor is ő kezdeményezett, nem én, de nem sikerült.


Lehet, hogy a tanév után elmegyek egyetemre valamilyen mérnöknek, mert meg tudnám csinálni, de nem tudom lenne értelme már. Egy doomer lettem."



2021. szept. 18. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A focit miért hagytad abba?
2021. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint figyelmetlen vagy, nem figyelsz a környezetedre, csak saját magadra ill. hagyod magad sodortatni a külső hatásokkal. Nézd meg, mit csinálnak a felnőttek és a hozzád hasonló korúak a környezetedben, rokonságban, szomszédságban, mivel töltik a szbadidejüket.
2021. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 meguntam


#2 szomszédságomban nincsenek velem egyidős emberek sajnos... Az osztályomban van egy klikk, akik minden héten mennek bulizni, ide el lettem hívva, csak nem tudtam már jegyet szerezni.

2021. szept. 18. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

1. beszélgess többet az emberekkel. pl azzal, aki meghívott. hogy tudja, hogy örültél és tök akartál menni és legközelebb mennél vele. de a lényeg, hogy beszélgessetek. legyen köztetetek valódi kapcsolat. pl meséld el ezeket az érzéseidet amiket ide leírtál neki is. még jobb ha élőben teszed ezt.


2. Igen az egyetem jó dolog. Főleg ha tudsz menj másik városba, szakadj ki otthonról. De a lényeg, hogy ne legyen kérdés benned hogy kell e ez.


3. nem tudnál tanulni valamit, ami tényleg érdekel online? főleg ha angolod jó. az kellene, hogy valamit csinálj kis szenvedélyből. de ehhez meg az kell, hogy kipróbálj dolgokat. kimozdulj a jelenlegi nagyon kicsi világodból.


4. valami önnállóság, bátorság kellene. pl menj el valahova egyedül. térképen nézz ki egy pontot, menj el gyere haza. és lesz ami lesz. akár a telót is nyomkodhatod végig közben ha van neted :D

2021. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tetszik egy lány, aki láthatóan hasonló cipőben jár, de nem merek kezdeményezni. Semmi önbizalmam sincs. Egy roncs vagyok.
2021. szept. 18. 12:28
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
#5 kis lépésekben tedd. először csak köszönj neki egy hétig úgy hogy ránézel pl. szóval hogy vegye észre, hogy ez nem csak egy normál köszönés. és ha ezt megszoktátok, akkor lehet már mersz szólni valamit hozzá.
2021. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi hogy segítesz hatos. Szilveszterre betolakodok valami buliba, meg közben elhívom a srácokat valahova iszogatni meg enni. Ha ők nem hívnak, akkor hívom én őket.


Akinek van még valami tanácsa az írhat.


Arra is gondoltam, hogy miután leraktam a mérnökit 0-ról újrakezdem az életem és elmegyek Németországba vagy Ausztriába.

2021. szept. 18. 12:37
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Akkor fogod csak igazán egyedül érezni magad!
2021. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7 az egyetem nem csak tanulásról szól. ott rengeteg új kapcsolatod lesz. sok közös téma minden.


ne csak együtt hívd el őket. ha van akivel jobban értitek egymást hívd el csak őt egyedül. mélyeket általában egy 1-1 ben lehet beszélgetni. és az igazi kapcsolatok ezek. nem a csapat. attól hogy elmész a csapattal nem lesznek még rendes barátságaid.


amúgy valami kis rövid dolgok is jók lehetnek ilyen praktikusak. és akkor mellesleg beszélgettek kicsit. valami kell neked pl kicsit segítséget kérdsz, vagy jöjjön el valahova veled venni valamit vagy nem tom. de pl ha járnál valahova egyedül, amit szeretsz akkor oda is hívhatnál mást is könnyebben.


meg ne várj szilveszterig az még rohadt messze van.

2021. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy a facebook eseménynél utolsó pillanatban tipikusan szoktak eladni még emberek jegyeket akinek közbejön valami. csak ne verjen át persze.
2021. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!