Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek a fiatal életemmel...

Mit kezdjek a fiatal életemmel ha minden kilátástalan?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és úgy érzem hogy értelmetlen az életem...

Nagyon sötét napokat élek

Nem tudom hogy mihez kezdjek magammal

Szomorú és magányos vagyok

A legjobb barátnőm elköltözött és a többinek barátja van és mind elfoglaltak

Egyedül nem szeretek csinálni semmit

Suliba mindenki utál okk nélkül

Az anyukám krónikusbeteg

Szegény és szerencsétlen vagyok

Ráadásul zárkózott és szégyenlős vagyok meg félek is

Önbizalom hiányos vagyok mert csúnyának érzem magam és az is vagyok

A kérdés lényege hogy mihez kezdjek?


2021. ápr. 27. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Légy erős,a felhők felett mindig ragyog a nap.:) Mosolyogj,kitartás,se ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan.
2021. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%
Ebben az időszakban nem vagy egyedül ezzel, én mikor ilyen depressziós állapotba kerülök mindig arra gondolok, hogy nálam sokkal sanyarúbb sorsú emberek élnek pl. a hajléktalanok, veleszületett fogyatékosággal élők, de még sorolhatnám. Miután ezt így végig futom a fejemben rájövök nekem semmi okom sincs arra, hogy olyanokra gondoljak, hogy értelmetlen az életem, csupán a megszokottnál kicsit nehezebb időszakát élem az életemnek, amin könnyedén át lehet lendülni ha találsz egy hobbit (edzés pl.), vagy nyelvtanulás, ami később a hasznodra is válhat. Már nem sok idő mire újra beindul az élet, megfognak nyílni a lehetőségek, hogy kirekedj ebből az állapotból (22F)
2021. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy pasit
2021. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!