Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Ma felraktam egyszer a kérdést, csak véletlenül olyan kategóriába ment, amit kevesen néznek. Jött egy olyan válasz, hogy keressek egy hobbit. Több ember válaszát is szívesen elolvasom.


"18 éves vagyok. Az életem annyiból áll, hogy felkelek, felülök a vonatra, elmegyek iskolába, hazajövök, nyomom a telefont, lefekszem és ez megy tovább újra és újra.


Van 1-2 haverom, de valahova csak nagyon ritkán hívnak el. Volt egy bulijuk, oda nem hívtak el, tegnap meg ment az osztályból 5-6 srác buliba, oda is csak 1 gyerek hívott meg, az is az utolsó pillanatban, amikor már nem tudtam elmenni, mert jegyet már nem tudtam szerezni.


Régebben volt egy kis változatosság az életemben, mert jártam focizni, de azt se csinálom már. Barátnőm csak 1x volt 2-3 éve. Ezután kb. csak egyszer volt lehetőségem valakivel járni, akkor is ő kezdeményezett, nem én, de nem sikerült.


Lehet, hogy a tanév után elmegyek egyetemre valamilyen mérnöknek, mert meg tudnám csinálni, de nem tudom lenne értelme már. Egy doomer lettem."



2021. szept. 18. 12:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon szoros barátságom, mellette teljesen más ember vagyok, fel vagyok oldódva. Amikor más emberrel kell ismerkedni, akkor visszahúzódó vagyok. Vele szoktam néhányszor elmenni valahova, ő szokott hívni is.
2021. szept. 18. 12:49
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 nah ez nagy dolog! Itt is jó példa, hogy ez egyéni szál egy darab másik emberrel. Én jóval idősebb vagyok nálad, és ez a tapasztalatom, hogy a barátságok így épülnek ki. Amikor egy nagy csapat van ott is a kulcs az, hogy amikor nem a csapat van együtt akkor ki kivel mit kommuniál, hogy vannak e egyéni dolgok, mert a barátságok ezeken nyugszanak. persze jó elmenni is együtt többekkel. vagy az elején még jó ez amíg meg nem szoknak, de ha csak ez van, akkor az nem marad meg pl suli váltás után.


meg az nagyon jó, hogy ha te is hívod őket.

2021. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A hetes kommentre válaszolva. Ne tedd. Egy ismerősöm is kiment németországba, úgy hogy a barátjai otthon vannak magyarországon, és emiatt sokszor depizik is. Nemrég elmentünk hozzá és akkor nagyon megörült neki.
2021. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van interneten barát kereső
2021. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!