Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki nagyon besz@rt,...

Ha valaki nagyon besz@rt, szóvá tegyem reggel?

Figyelt kérdés

Tartottam este bulit szaktársakkal a lakásomban, egy srác jött meg három csajszi. Bepunnyadt mar mindenki, holnap de. óra van már, még gyors toalettvizitre elnéztem de aminott fogadott... Konkrétan össze van sz@rva a budi szebben nem tudom mondani. A fajansz meg az ülőke hátsó fele kapott az anyagból. Komolyan mointha bekakált volna valaki eskü azt se tartom kizártnak.


Most nem vágom hogy melyikük ekkora kultúralatlan disznó de érdekelne. Ha valamelyik csaj volt egy világ fog bennem összeomlani. A srác jó cimbi, mar többször volt nalam sose hagyott mocskot. Róla nem feltételezem. De a csajokról sem. Viszont vszínű közülük volt vki...



2021. okt. 4. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Hat ez eleg kinos szitu, az biztos:D

Megeshet barkivel, hogy megy a hasa vagy beteg, de legalabb takaritana fel..

En lehet azt csinalnam, hogy reggel megkerdeznem ki volt, es akkor o tegye rendbe a wc-t, ez a minimum

2021. okt. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Fingnak, szarnak nincs gazdája. Valószínűleg senki sem fogja bevallani.
2021. okt. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se fogja senki se bevallani, de arckifejezesbol sokszor le lehet olvasni ha valaki “bunos” :D
2021. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Úgyse ismerné be egyik se.
2021. okt. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez már múltkor volt kérdés.
2021. okt. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Azota megint szartak #5-os😂
2021. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Legközelebb te menj hozzájuk bulizni és szard körbe az összes lakását.
2021. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

"Ha valamelyik csaj volt egy világ fog bennem összeomlani."


Akkor itt az ideje, hogy felnőjél. Mert szinte bármelyik nyilvános női wc-ben láthatsz hasonlókat vagy még ennél is különbeket.

Majd megerősítik ezt a női hozzászólók.


(Egy wc-s néni.)

2021. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem derült ki ki volt...
2021. okt. 4. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Máskor ha bulit tartasz akkor mindenképpen mond el,hogy wc-n baleset történik felnőtt emberek módjára takarítsuk már el magunk után. Múltkor meglepetés várt reggel a wc-n és nem tetszett. Nem kell utalni ki volt,csak így kollektív elmondani. Esetleg fertőtlenítő sprayt,domestost máskor tegyél be a wc-be. Így ha baj van akkor rögtön talán eszükbe jut.


Egyszer velem is volt,hogy rám jött a hasmenés és fröcsögött,barna pötyök voltak sok helyen. Fogtam a wc papírt és letöröltem,mivel a wcben volt domestos még azt is bele locsoltam. Én is spicces állapotban voltam,még is azért össze takarítottam,főleg házi bulinál.


Nyilvánoson is megcsinálom,hogy letörlöm ha úgy van.


29/N

2021. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!