Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt màs extrém túlsúlyo...

Vannak itt màs extrém túlsúlyos fiatalok, akik még jobban meg szeretnének hìzni?

Figyelt kérdés

25 éves sràc vagyok, 173cm és 149kg. Tudom, hogy le kéne fogynom, de imàdok kövér lenni és hìzni. Szìvesen baràtkoznék hozzàm hasonlókkal. Kort és súlyt is ìrjatok légyszi!

Aki akar, ìrhat privátot is.



2021. okt. 6. 13:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked van kedved privàtban dumàlni erről? Végre valaki!
2021. dec. 13. 15:23
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
te vagy az medvemaci tibor ?
2022. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%
Ki az a medvemaci??
2022. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
En 23 éves no vagyok, en is imadok hizni 170 cmhez 140 kg vagyok, de imadom az egeszet és egyre nagyobb akarok csak lenni
2022. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés vagy provokáció vagy tényleg értelmi fogyatékos vagy.:D
2023. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szeretnél te ilyen értelmi fogyatékos lenni!;)

És nem, nem provokáció, ellentétben azzal, amit te idehánytál!

2023. júl. 23. 15:25
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Hú, akkor te nagyon okos lehetsz, taníts mester!🥹🥹
2023. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nálad biztos okosabb...
2023. júl. 23. 15:40
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem akarnál extrém kövér lenni, hogy idő előtt elpatkolj, te nagyon okos.:D Vagy tényleg baj van a toronyban?...🤔
2023. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Akkor egy valamit árulj el nekem: miért akarjak olyan hű de kib@szott sokáig élni ebben a fos világban, pláne még abban, ami ezután vár ránk? Ráadásul belátható időn belül.

Amúgy meg, ez egy fétis, hogy akkor értsed. És ez nem olyasvalami, amit majd te kiölsz magadból. Ez épp olyan, mint a szexuális orientációd, azt sem tudod megváltoztatni. Fétisként ez pedig a szexualitásod része. Engem vonz, hogy kövér vagyok, egyszerűen így tetszem magamnak, és nem tudok vele betelni. Imádom, hogy egyre nagyobb és egyre puhább vagyok a hájtól.

Egyszerűen mindennél jobb érzés a hízás, fizikailag és pszichésen egyaránt. Imádok kövér, lusta, nehézkes és kényelmes lenni. Nem tudnék többé normális testsúllyal élni. Nyílván nem olyan vonzalom ez, hogy meg akarom dugni magam, vagy bármi ilyesmi, de beindít, ahogy arről fantáziálok, hogy egyre nagyobb és nagyobb leszek. Az lenne a legjobb, ha lenne mellettem egy olyan partner, aki segítene ebben, és folyamatosan etetne, csak az a baj, hogy nőből nagyon kevés az ilyen, és sokkal több az, akik híznának.

Jelenleg 182kg vagyok és még mindig nagyon sokat akarok hízni. Olvass utána a feederismnek, akkor majd érteni fogod, hogy mi ez, ha elfogadni nem is. Ez egy fétisközösség, több, direkt nekünk létrehozott közösségi oldallal, mint amilyen pl. a Feabie.com is.

Ezt leszámítva más káros szenvedélyem nincsen. És pont olyanok ugatnak le zömében, akiknek van! Pedig az övék sem kevésbé káros, csak a birka társadalom által elfogadottabb..Mert az esztétikailag kevésbé szembetűnő. Legfeljebb az elsárgult fogak meg a bagótól bűzlő száj leplezi le az illetőt. A dohányosnak nem nagyon mondják azt, hogy szokjon le (gyanítom, hogy te is az vagy, és úgy ítélsz el engem!), de a dagadtnak már megjegyzik, hogy mennyire elhízott, és fogyjon le, mert minden baja lesz..

A legtöbb ember sajnos ilyen k*rva egyszerűen működik, és csak a felszínt meg a külsőségeket látja..

Az egyik legfőbb ok, amiért nem járok társaságba már több, mint másfél éve. És, hogy őszinte legyek, nem is hiányik.

2023. júl. 23. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!