Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változnak meg az emberek...

Miért változnak meg az emberek ha megtudják, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretem világra kürtölni a szexualitásom, annyira hogy a saját családom sem tud róla, de a barátaimnak egy bizonyos idő után már elmondom. Körülbelül 15 ember tud róla összesen, és többnek nem is igazán kell, de úgy érzem, hogy a nagyrészük teljesen megváltozott. A fiúbarátaim teljesen képtelenek megérteni, valamelyik fél évig nyomult, valamelyik most is nyomul. Eddig egy fiúnak sikerült megértenie, de ő is meleg. Pedig nem úgy mondom, hogy LEHET az vagyok, épp ellenkezőleg, Hérát megszégyenítő családi tűzhelyként mutatkozok be. A lányok pedig nagyon rosszak. Folyton úgy érzem, mintha a barát pótlékuknak akarnának használni, folyton ölelgetnek, kézen fogva akarnak menni velem. Az egyikük megkért arra, hogy csókoljam meg. (Miért??) Egyszerűen nem bírom, hogy az emberek, a barátaim, akikben a legjobban bízok, ennyire nem tőrödnek ezzel, szinte döngölik az érzelmi világom. Nem esik jól, hogy egy bizalmas dolgot bizok rájuk, ők pedig vagy nem értik meg, vagy pedig elkezdenek velem játszadozni. Hogy kéne elmondanom nekik hogy megértsék? Nem, nem esik jól ha olyanokat mondasz, hogy ha fiú lennék járnál velem, vagy hogy majd meggondolom magam. Vagy hogy csak próbáld meg velem, hátha mégis heteró vagy. Csak szimplán minden szarul esik, és nem tudom miért változnak meg, miért nem értik meg. Az egész olyan mint ha E.T. lennék, egy látványosság, aki milyen aranyos...

2021. okt. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert ítélkezni könnyebb, mint gondolkodni!
2021. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

A leírásod alapján nagyon fiataloknak tűntök. A válasz elég egyértelműnek tűnik számomra: éretlenség és/vagy tapasztalatlanság. Egyszerűen ők se tudják, hogy hogy kezeljék az információt és ezért mondanak, csinálnak mindenféle butaságot, sértő, bántó dolgot.

Ezentúl lehet, hogy érdemesebb lenne nem megosztani, csak tényleg azokkal, akiknek "muszáj" róla tudnia, legközelebbi pár barát, család, ilyesmi (de én még ezzel is várnék, amíg fel nem nőttök rendesen, majd érezni fogod, hogy mikor lesztek, lesznek érettek ehhez).

Annyit mondanék még, hogy 15 ember azért elég nagy baráti kör, nem hinném, hogy még ezek között az emberek között is mindenkinek tudnia kellett volna.

Megmondani nekik pedig így tudod, ahogy leírtad nekünk. Aki ezek után sem hajlandó változtatni a hozzáállásán, az nem a barátod, legyen bármennyire is éretlen, az nem lehet a mentség a viselkedésére.

Nyugodtan írj privátot is, ha szeretnéd kicsit valakinek kiadni a gőzt mindenféle ítélet, vagy következmény nélkül. :)

2021. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ismered a mondást: amit ketten tudnak, az nem titok. Hidd el, sokkal többen tudják mint hiszed.
2021. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Nekem van egy olyan kedves, aranyos osztálytársam aki konkrétan ki akar futni az öltözőből ha én is ott vagyok és azt gondolja hogy minden vágyam hogy őt bámuljam.
2022. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyban hozzájárul az is, hogy a mostani politika összemossa az azonos neműek vonzalmát a pedofíliával.

Sajnos, sokan képtelenek, vagy nem hajlandók gondolkodni.

Téveszmés vallásosságuk is erősen közrejátszik ítélkezésükben.

(Gondolok itt Szodomára hivatkozásukra.

Isten nem a homoszexualitásuk miatt pusztította el Szodomát - hiszen sokáig tűrte [nem is tehetett mást, hiszen az ő teremtvényei voltak], hanem erőszakosságuk miatt, amiért az idegennek tekintett két angyal kiadását erőszakosan követelték, hogy "vágyaik kiélhessék".)

Ha valaki vallására hivatkozással tartja magát tőled távol, szégyenítsd meg őket azzal, hogy nem ismerik Szent Könyvüket!

2022. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!