Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm konkrétan leváltott?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm (legyen a neve xy), akivel együtt járunk edzésre is. Eleinte minden jó volt, ha lehetett párban voltunk, és mindenkivel elvoltunk. Aztán jött egy lány, aki rákattant a barátnőmre. A személyiségük nagyon hasonló, hát nagyon jóban lettek. Én úgy vagyok xy-al, hogy tőlem aztán lehet az angol királynő is, 300 bff-el, de engem hagyjon meg legalább egy "jó barátnak". De az, hogy konkrétan félredobott az új lányért, nagyon fáj. Ráadásul az a lány az elejétől fogva gyűlöl engem, mert az xy barátja vagyok, és ha velem van, nem figyel oda rá.

Annyira megkedvelték egymást, hogy KONKRÉTAN azért tört el a karom, mert xy az új lányt választotta edzésen. Ezt úgy értem hogy ha engem választott volna az új lány helyett, ne tört volna el a karom.


Mit tudnék evvel csinálni? Hagyjam figyelmen kívül, vagy irjak neki? Nem akarom elveszíteni a barátnőm, de elég bántó hogy már csak akkor akarja hogy menjek edzésre ha nincs ott az új lány, és ő egyedül van. Nagyon fáj. :(


2021. nov. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Nyugi, lesz még neked is másik barinőd.
2021. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért az ő hibája ,higy eltört a karod?
2021. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából véletlen volt, rosszul fogalmaztam, bocsánat. Az úgy volt hogy megbeszéltük hogy párban leszünk, aztán jött az új lány, és elkezdte sajnáltatni magát, hogy hát "gondolom együtt lesztek" meg hogy "jó akkor keresek valakit párnak", erre 10 másodpercel a beállás előtt kijelenti a barátnőm hogy hát akkor legyek mással, ő megy az új lányhoz. Aztán bemelegítésnél a párom kicsit erősebben dobta a labdát, és kiugrott az egyik csontom.


De konkrétan nem xy hibája, csak ha nem hagyott volna ott, most nem lenne eltörve a karom.

2021. nov. 10. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy úgyanúgy ellene törve ezt nem tudhatod. De amúgy xy nem barát.
2021. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba ezt a lányt. Nem tudom, milyen edzésről van szó, de ha megoldható, inkább ne is menj oda, csak gyötröd magad. Sajnos van az a típus, aki úgy cserélgeti a barátnőit, mint az alsóneműjét, vele szemben az egyetlen, amit tehetsz, hogy leépíted. Kizárólag a magad érdekében.

Aztán ha az új öribarinőre is ráun, és vissza akarja hízelegni magát, majd eldöntöd, hogyan tovább, bár a személyes tapasztalatom az, hogy ilyenkor már nem lehet úgy folytatni a barátságot, mintha mi se történt volna.

2021. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neki te nem a szemelyed miatt voltal fontos, hanem akkor es ott te voltal keznel. Most mas van.
2021. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!