Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők, Mit szólnátok ha egy...

Nők, Mit szólnátok ha egy bnőtök nős férfival lenne szeretői viszonyban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki külföldön él egy férfival , ott dolgoznak, de közben a férfinak idehaza családja van. Mikor kimennek akkor ott együtt vannak. A bnőm mindíg úgy adja elő, hogy ez az ember az élettársa de azt nem mondta el, hogy itthon van családja is a pasinak, ezt sajnos mástól tudtam meg…

Sokszor hangoztatja is hogy hogy elítéli azt ha valaki megcsalja fű alatt a másikat.

Csalódtam benne.

Ti megszakítanátok a barátságot?


2021. nov. 13. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem, én megdugnám.
2021. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Lehet a csaj nem is tudja.
2021. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A kérdés úgy indul, hogy “Nők”!

Nőktől kérdeztem, de köszi a nívós választ

2021. nov. 13. 13:52
 4/21 A kérdező kommentje:

De tudja, csak kint vannak együtt, ha itthon vannak akkor a pali megy haza meg ő is az anyjához.

A pasi feleségének tele van közös képpel a facebookja, illetve férjezett nevén van fen.

Bújkálnak itthon, külföldön meg együtt vannak, 100%.

Korábban is csinált már olyat, hogy egy férfit elszakított a gyermekes családjátol, de mindíg azt mondta, hogy az egyedi eset volt, sose tenne ilyet többet.

Kezdem megutálni. Kb még sose volt olyan kapcsolata, hogy valakivel nyíltan együtt legyen, állandóan bújkál valakivel.

2021. nov. 13. 13:55
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Az ő dolga. Nem szólnék bele, és nem is ítélném el miatta, legfeljebb azt gondolnám, hogy majd pofára esik és csalódni fog, de ez megintcsak magánügy.

Amúgy nem mindegy az sem, hogy hogyan alakult ki. Mert pl. ahány férfi nálam próbálkozott már úgy, hogy nem szólt róla, hogy barátnője / menyasszonya / felesége van...

2021. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én nem lennék együtt olyan férfival akinek van párja, akár előbb akár később derül ki. Egyrészt tisztelem magam és nem akarok szeretőt játszani, másrészt megtisztelem a másik nőt azzal h nem b@szom át direkt, h huu de jókat kefélek a férjével.

De lehet én vagyok naiv.

Mindenesetre az említett hölgy szerintem ezt élvezi, mert mindíg ebben a felálásban játszik, ez a komfortzónája, a szeretőszerep. Nos nekem viszont hányingerem van ettől, illetve az álszentségéből is. Nem akarok ribi bnőket magam köré.

2021. nov. 13. 14:04
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem szólnék, voltam én is szerelmes...támogatnám, amikor arra lenne szüksége.
2021. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Én a barátaimat feltétel nélkül szeretem így a saját döntéseik miatt nem szakítom meg velük a kapcsolatot. Az más, hogy én mit gondolok, én hogy cselekednék. Ha kérdezi a véleményem, elmondom szépen de egyébként semmi közöm és nem azért a barátom vagy barátaim, hogy olyan döntéseket hozzanak ami az én értékrendembe belefér. Nyilván vannak dolgok amiket én se toleralnék, pl ha gyilkosok vagy valami, de szerintem vagyok annyira emberismerő, hogy ez ne forduljon elő :D de ilyen miatt én nem szakítanám meg vele a barátságot. Nyilván nem tapsolnék neki de megprobalnam inkább megérteni, elítélés helyett.
2021. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Az én pasim is nős.
2021. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit mindenkinek igaza van.

Én sem törnék pálcát direktbe, de nem barátkoznék tovább. Én is szeretnék férjhez menni ugyanis.

2021. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!