Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők, Mit szólnátok ha egy...

Nők, Mit szólnátok ha egy bnőtök nős férfival lenne szeretői viszonyban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki külföldön él egy férfival , ott dolgoznak, de közben a férfinak idehaza családja van. Mikor kimennek akkor ott együtt vannak. A bnőm mindíg úgy adja elő, hogy ez az ember az élettársa de azt nem mondta el, hogy itthon van családja is a pasinak, ezt sajnos mástól tudtam meg…

Sokszor hangoztatja is hogy hogy elítéli azt ha valaki megcsalja fű alatt a másikat.

Csalódtam benne.

Ti megszakítanátok a barátságot?


2021. nov. 13. 13:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Én megválogatom a barátaim. Lehet, hogy nincs sok, de ők tényleg igazi barátok. Például hasonló a világlátásunk. Nekem ilyen nővel nem lenne szükségem barátságra. Maximum megmarad a köszönőviszony, de ennyi.
2021. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem zavarna.
2021. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Azért elképesztő, hogy itt ennyi agyilag nyomorult van, aki azt hiszi, hogy a félrekúrás teljesen elfogadott és normális dolog. Komolyan bukásnak indult már ez a civilizáció...
2021. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
És fordítva? Ha neked lenne nős pasid, örülnél, ha e miatt leköpne a "BARÁT"nőd?
2021. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem lenne nős pasim, ezt már fentebb leírtam. Nem aláznám meg magam, h csak akkor találkozhatunk ha épp dolgozik az asszony, illetve bújkálnom kelljen, állandó második legyek, átb@sszak egy másik nőt aztán röhögjek a markomba, velem d.gjon a pasi de otthon meg a felesége főz rá meg mos, ne haragudj de engem ez felmèrgesítene.

Többre tartom magam minthogy egy bujdokló titok legyek.

Az a nő aki ilyenbe belemegy az nem tiszteli magát se mást.

De tudnod mit? Ha ilyet tennék akkor igen , örülnék ha leköpne a bnőm, méghozzá jó bőnyállal.

2021. nov. 13. 14:44
 16/21 A kérdező kommentje:

Plusz nekem nem imponál ez a “van felesége” dolog.

Hogy lehet valaki szerelmes úgy valakibe, h az illetőt más várja haza minden este? Hogy nem zavarja a nőt? Ha tényleg szereti akkor , h tudja elviselni, h mással él együtt??

Nekem ez magas, és úgy tűnik én máshogy gondolkozom.

Nekem ez fájdalmat okozna semmi mást.

2021. nov. 13. 14:48
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek az emberek akik szeretőt játszanak, nem is szeretik a házas férfit , csak bejön nekik d.gás szempontjából vagy ilyesmi, de főzni, mosni nem akarnak rá. Élvezik h van egy “hülye” aki főz, mos, takarít a palira, fizetik a csekkeket, nekik meg csak a kufirc marad. Ennyi.
2021. nov. 13. 14:53
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Az egész szitu érdekes. Külön élnek, a férfi kinn van a nő itthon.


Ritkán látják egymást, igazából ez nem is kapcsolat. A nőnek és a férfinak is szüksége lehet egy stabil kapcsolatra.


Nem mai történet ez. Ha régen valakinek hosszabb időre el kellett utaznia, akkor egy barátjára bízta a feleségét/nőjét. Ez mindenféle ellátást jelentett. Ez egy jobb megoldás, mint a bizonytalan létezés.


Ha ez egyébként nem okoz törést, elfogadható szerintem.


Én azt nem tartom normálisnak, hogy egy jónak mondott kapcsolatban kérdés lehet, hogy mondjuk a férfi egyedül külföldre megy dolgozni, mert a feleség nem akar vele menni.

2021. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívesen baràtkoznék ilyen szutyokkal, pedig én szeretőt tartok a férjem mellett.
2021. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kicsit más szemszögből! Ha a férfi külföldön el a felesége meg itthon, akkor nem főz, mos rá napi szinten! Sokkal valószínűbb, hogy a férfi tolja neki a pénzt haza. Az is lehet tud a másik nőről, csak így is megeri neki anyagilag.Ennyit a feleségéről. A baratnodet nem értem. Szeretonek lenni megalazo! Ami az egyebb jelzőket illeti, régebben a K. jelzőt azokra használták akiknek sok partneruk volt. Akar egy időben. Tehát fővel, fával. A barátnőd életében ez a pasi régóta van? O egyedulallokent hűséges hozzá?Ami pedig téged illet nem vagy igazi barát. Én is -ahogy itt valaki irta- a baratnoimet maguk miatt, az egyeniseguk miatt kedvelem.
2021. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!