Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmmel évek óta legjobb...

A barátnőmmel évek óta legjobb barátok voltunk de hirtelen elkezdett teljesen leszarni , mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos rokonom is egyben , nem tudom elkerulni. Hosszu eveken at legjobb baratnok voltunk mindent egyutt csinaltunk. Most a nyarat is egyutt toltottuk de sokat veszekedtunk a vegere pedig regebben soha nem veszekedtunk .

Apró dolgok miatt osszekaptunk . Ahohy szeptembertől elkezdődött az iskola teljesen leszar már , nem is ír meg semmi se érdekli. Nekem nagyon fáj ez , visszahuzodo vagyok nem sok baratom van, de neki simcs sok. Annyi mint nekem vagy kevesebb. Probaltam invitalni hogy talalkozzzunk vagy csinaljunk valamit de mindenre nemet mond semmit sem akar velem csinalni . Nem érdekli már semmi velem kapvsolatos. Gondoltam ra hogy megbantottam valamivel de azt mondta nem. Mit tegyek? Probaljam meg elfelejteni es maradjak vele sima rokoni kapcsolatban? Nem tudom már ezt a barátságot megmenteni mert őt tényleg semmi se érdeli semmit se tenne soha értem csak magát nézi . Sajnos ez régen us így volt. A szemelyisegunk nagyon kulombozik mig en nagyon torodo erzekeny vagyok addig o hideg nemtorodom stilusban beszel mindenkivel. Probaltam elfelejteni de mar minden nap vele álmodok és folyamatosan szomoru vagyok miatta . O volt az egyetlen baratom akiben megbiztam … ugy erzem elarult . Mar ket honapja vele almodok szinte minden nap nem tudom elfelejteni . Ő persze szuper boldog mintha semmi sem tortent volna éli az életét. Lehet hogy utál már nem tudom… mit tehetnék? Hogyan felejtsem el? Phszihologushoz kell mennem?



2021. nov. 14. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom már ezt a barátságot megmenteni mert őt tényleg semmi se érdeli semmit se tenne soha értem csak magát nézi . Sajnos ez régen us így volt. A szemelyisegunk nagyon kulombozik "


Akkor most mit erőlködsz? Felejtsd el és nyiss mások felé.

2021. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Azért erőlködök mert én nem tudom ugy pillara elfelejteni ot … mint o engem

2021. nov. 14. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Az idő minden ilyesmit megold.
2021. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha választás nincs akkor jobb előbb túl lenni rajta mint soká huzni.
2021. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtad volna le,hogy rokonok vagytok,simán rávágtam volna,hogy szerelmes lettél

De ahogy írsz róla,nekem ez jön le.


Mi van akkor, ha elkezdett érezni irántad olyan dolgokat amik tudja ő is,hogy nem szabadna,mert rokonok vagytok és így próbál távol lenni tőled

Előfordul az ilyesmi...nem egyedi eset.


Egy tanács,szerintem most egy darabig ne keressd,ne írj neki, hagyj időt neki,hadd rendeze le magában a dolgokat.

2021. nov. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

mindent együtt csináltunk. együtt töltöttük

sokat veszekedtünk, Arló dolgok miatt.


Próbáltam elfelejteni de mar minden nap vele álmodok és folyamatosan szomorú vagyok miatta .


Próbáljam meg elfelejteni


Úgy írsz róla mit aki szerelmes

2021. nov. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tégy egy próbát, hívd el megbeszélni, mi ez az egész. Ha nem megy, vidd el pszichológushoz. Ha nem megy, akkor hagyd.
2021. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!