Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy győzzem meg a legjobb...

Hogy győzzem meg a legjobb barátnőmet, hogy ne tegye tönkre az életét?

Figyelt kérdés

Harmadéves egyetemista jelenleg tanárképzésen. Ez ugye 6 éves képzés és amúgy nagyon szeretne tanár lenni, de tönkreteszi vele az életét és ezt nem érti meg.


Jelenleg kollégiumban lakik, de tanári fizetésből nem fog tudni megélni albérletben. Ő arra számít, hogy majd a szülei segítenek neki, de a szülei nem tudják róla, hogy leszbikus. Ismerem a családját, nagyon homofóbok, 100% hogy kiragadják, ha kiderül róla.


És akkor ott lesz a 150 ezer forintos tanári fizetésével család nélkül, lehetetlen ebből megélni albérletben. Ráadásul szerintem ha elterjed róla, hogy nem heteró, akkor a szülők sem fognak örülni, hogy ő tanítja a gyerekeiket.


De nem hallgat rám, ő mindenképpen tanár akar lenni. Nagyon féltem, hogy mi lesz így vele.



2021. nov. 20. 20:39
1 2
 11/14 Godaime ***** válasza:
94%
ha az az álma, hogy tanár legyen akkor nem a pénz miatt csinálja. Neked nincs jogod arra, hogy őt erről lebeszéld. Az ő élete, ő felel érte és biztos vagyok benne, hogy megoldja bármivel is kell majd szembenéznie. Ha tényleg a barátja vagy akkor támogasd és ne hátráltasd őt!
2021. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne győzd meg: nem tartsd hülyének, aki nincs tisztában vele mivel jár a szakmája.
2021. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van,de ne akard meggyőzni. Ő élete, ő tudja
2021. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kamukérdés.
2021. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!