Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem vagyok jól tényleg nem...

Ha nem vagyok jól tényleg nem mesélhetem el a legjobb barátnőmnek utazás előtt?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm mindig megírja, ha valaki megbántotta vagy ha nincs jól.


Nekem elkezdett fájni a hátam egy nappal azelőtt, hogy elutazott Bécsbe hétvégézni és elmentem az orvoshoz aznap amikor utazott. Írtam neki, hogy fáj a hátam nehezebben mozgok, ezért orvoshoz mentem. Mivel ő is mindig megír hasonlókat, gondoltam én is.


Nem válaszolt és én nem írtam neki többet.


Amikor visszajött, nagyon leteremtett. Elmondta, hogy ez egoista volt tőlem, hogy próbáltam lelombozni őt az utazás előtt és nem illik megírni neki, hogy rosszul vagyok, amikor ő éppen elutazik. Igaza van?


2021. dec. 8. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ha igaza lenne, nem kértél volna önigazolást. Te is tudod, hogy nincs, és ahelyett, hogy megmondtad volna neki, idegeneknek panaszkodsz. Hát milyen barátok vagytok ti?
2021. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyilván nem cseszhet le, hogy rosszul vagy. Viszont nálam alap dolog,hogyha valaki nyaralni megy vagy fontos dolog lesz az életében nem írok neki ilyeneket. Nem azért mert nem állunk közel hanem ezért mert nem szeretném, hogy miattam aggódjon ameddig nyaral stb
2021. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!