Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el a legjobb...

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek hogy nem akarok velük szilveszterezni?

Figyelt kérdés
A társaságnak én vagyok a bohóca. Mindenki rajtam röhög, csak mert szociális fóbiám van és nem úgy reagálok a helyzetekre ahogy kellene. Fóbiám ellenére szerettem emberek között lenni, de most már elegem lett. Depis is vagyok jó ideje, nincs nekem kedvem kimenni a házból. Konkrétan 1 évig senki nem írt nekem a társaságból, most meg így 1 év után hívnak szilveszterezni. Azelőtt is vagy 2 fiúval beszéltem onnan, azok is csak megb@szni akartak volna, aztán látták hogy velem nem megy és hanyagoltak. Most a legjobb barátnőm kéri hogy szilveszterezzünk velük, csakmert ott van egy srác aki bejön neki és alakulóban vannak, de nincs kedvem megint ott bohóckodni egyedül, hogy senki hozzám se szól, legjobb barátnőm is magasról lesz@r mikor ott vagyunk.

2021. dec. 21. 05:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

" azok is csak megb@szni akartak"


Ezzel meg a mi baj ?

2021. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj, más programom van, és amúgy se akarok gyertyatartó lenni."
2021. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"Józsi... izé... Vera, nincs kedvem menni szilveszterkor."
2021. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

11

Az, hogy a nők még mindig nem szexuális segédeszközök, ahogy azt a fajtád gondolja!

2021. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!