Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz ha van egy...

Szerintetek gáz ha van egy képzeletbeli barátom?

Figyelt kérdés
Tudjátok, nem igazán vagyok barátkozós típus. Egy nap kitaláltam egy képzeletbeli barátot. Azonnal boldogabb lettem, mintha tényleg létezne. Szerintetek ez gáz? Lehetőleg normális válaszokat kérek!
2022. jan. 13. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen, elég gáz. Gondolom nem vagy már 4 éves kisgyerek...
2022. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez által kicsit kiegyensúlyozottabb vagy, akkor nem gáz. Törekedj arra, hogy legyen inkább egy valódi barátod!
2022. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
U.I: A legtöbb ember komplett elitél engem és lenéz. Pedig nem mondanám magam elviselhetetlennek.
2022. jan. 13. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj, én lassan ott tartok, hogy programozok magamnak egyet.
2022. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, nem kell erről tájékoztatni az embereket! Ha te így érzed jól magad, akkor legyen így, de erről nem kell másoknak tudniuk..
2022. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha ezt valakinek elmondod, akkor érthető módon azt fogja gondolni, hogy nem vagy normális. Ezért nem is kell tudnia róla senkinek...

Ha boldogabb vagy miatta, akkor ideiglenes alternatívaként elfogadható, de ez nem jelent hosszútávú megoldást a magányodra. Azt kellene kideríteni, hogy miért ítélnek el/néznek le téged az emberek, és azon valamilyen formában változtatni. Mindig van valami oka.

2022. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
32%
Nem gáz. De azért szólhatnál neki hogy ne igya a söreimet. Napról napra egyre kevesebb...
2022. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem a barátodat kérdezed?
2022. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát...

Nekem csak olyan barátnőim voltak... Én képzeltem hogy baratnőim, aztán kiderült hogy nem igazi egyik sem, ők nem tartottak annak. Nekem a macskáim a barátaim. Ők nem vernek át, szeretnek, de őszintén harapnak ha úgy van, bár a fekete alattomos tud lenni. Hátulról támad néha. Ő is tud köcsög lenni mondjuk....

2022. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát inkább
2022. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!