Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak igaz barátaid?

Vannak igaz barátaid?

Figyelt kérdés
Akikkel legalább heti szinten tartjátok a kapcsolatot (nem csak a neten), tudjátok mi történik a másikkal, 100%-osan számíthattok rá. Mennyi ideje vagytok barátok?

2022. jan. 17. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nincs, de nem is kell.
2022. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nincs ilyen barátság az életemben, pedig lenne rá igényem. Gimiben volt egy ilyen, de távolabbi egyetemekre mentünk és sajnos kicsit elhidegült a kapcsolatunk. Évente vagy 2x találkozunk, akkor olyan, mint rég, de különben alig beszélünk, meg neki elég sok barátja van, és én kicsit hátrébb vagyok a fontossági listán.
2022. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek igaz barátaim. Suli alsó tagozatban még voltak, mert együtt játszottunk, mindenhová együtt mentünk.

Aztán az emberek elkezdenek olyan dolgokról beszélni rengeteget, ami felé teljesen érdektelen vagyok. Bízni se tudok bennük, könnyen elvágom a baráti szálakat, ha nem kényelmes.

A barátom, a családom és a kutyám a társaságom és tökéletesen megvagyok.

2022. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!