Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak miszerintünk nem normális...

Csak miszerintünk nem normális, az ami az egyik barátunk és a barátnője között van?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom, ahol 4-en vagyunk nagyon jó cimborák. Az egyik barátomnak van egy fél éves kapcsolata, de azóta nagyon megváltozott. Az elején megértettük, hogy kevesebbet mozdul ki, nyílván az első időszak ilyen.

Volt olyan, hogy a másik barátom meghívott mindenkit, a pàrjával együtt sütögetni. Akkor mutatta be a barátnőjét mindenkinek, viszont nekem feltűnt meg a páromnak is, hogy a csaj nem annyira beszédes, kivéve a párom öccsével, aki meleg (nem lealacsonyításból írom le, teljes mértékben elfogadjuk őt) vele valamiért nagyon jól elbeszélgetett.

Az egyik este a párom elment a szüleihez, én meghívtam mind a három barátomat kan buli címszóval. A már említett barátom kérdezte, hogy nem-e baj, ha jön a barátnője (közben már össze is költöztek) mert nem érzi jól magát. Mondtam neki, hogy nem lenne neki jobb otthon pihenni, az volt rá a válasz, hogy nem akarja egyedül hagyni. Nyílván nem akartam bunkó lenni, mondtam, hogy jöjjön persze.

Eljött az este a lány szokásához híven szinte meg se szólalt csak a telefonját nyomkodta. Ami legjobban kiakasztott, hogy a barátomnak töltöttem pálinkát, és közölte, hogy nem iszik mert kocsival jöttek. Nem konkrétan azzal volt a bajom, hogy nem iszik, nyilván nem erőszak, csak szinte néhány utcányival arrébb laknak ès máskor meg mindig gyalog szokott jönni ilyenkor. Mondtam neki, hogy majd vezet a párod, arra az volt a válasz, hogy nincs jól.

Kb másfél óra után el is mentek, beszéltük utána a többiekkel, hogy valami nincs rendbe köztük a srácon is láttuk, hogy nem volt felszabadult.

Tegnap felhívtam őt, hogy fussunk már össze beszéljünk négyszemközt, gondoltam megpróbálom ezt megbeszélni vele. Hát oda is eljött a barátnője, mondom ezt nem hiszem el..



2022. jan. 21. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szarul vagyok, akkor nem vágyom társaságba. Valószínűleg a csajnak vagy nincsenek barátai élete vagy féltékeny a pasijára. Attól tart, hogy a kanbulin csak előkerülnek más lányok vagy esetleg előkerül egy olyan téma, ami számára okot adhat a féltékenykedésre. Attól, hogy ott gubbaszt a sarokban mobilozva még nagyon is kagylózik, aztán majd otthon a szőnyegszélére állítja a haverotokat.

Mi fordított esetben vagyunk, van egy jó barátnőm, akinek kb 2 hónapja lett egy olyan bakja, aki full féltékeny mindenre. Múltkor beültünk kávézni, azt ott hivogatta, meg kérte, hogy küldjön selfiet, pedig tudta jól, hogy velem lesz, meg hogy kettesben leszünk.

Lehet ha tényleg féltékeny a csaja ezt leírni se fogja neked, mert valószínűleg a telefonja is nézve van, hogy kivel mit beszél. Meg kell tanulni nem-et mondania másiknak, persze tuti lesz duzzogás, de visz neki egy virágot vagy bonbon-t akkor megnyugszik (vagy nem, mert ha olyan akkor kombinál...). A vőlegényem baráti társasága szokott pasis hétvégét tartani, ilyenkor bográcsoznak, bebaxnak, mint a szemét és ennyi. Egyikőjük barátnője se akad fenn ezen.

2022. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Abban biztos lehetsz, hogy akinek fáj a feje, az nem vágyik társaságba. Ha annyira rosszul van, hogy pl. hányik a fejfájástól (mert ilyen is van), akkor jogosan merülne föl, hogy a barátja lemondja a programot és otthon marad vele. De nem az, hogy elhozza magával.

Akárhogyan is forgatjuk, olyan nincs, hogy a rosszul levő embert egyedül hagyni nem lehet, de el tud és akar jönni társaságba.

2022. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es


Nekem is megfordult már a fejemben, hogy szerintem a csaj manipulálja a barátunkat. Mindig direkt úgy intézi a dolgokat, hogy a srác ne tudjon sehova se egyedül elmenni.

Olyan még nem volt, hogy én kan buliba voltam hivatalos és direkt vittem a páromat es ezt a páromnak is alap.

2022. jan. 21. 14:40
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én haverom írtad volna le a nőjével. Csak az ráadásul gusztustalanul bunkó és flegma volt velünk, aztán mikor jeleztem a srác felé, azzal védte, hogy csak szégyellős. Ja, azért nem bírt köszönni sem és azért válaszolt "no thx" - el, bármivel kínáltuk... Én sem vagyok egy gátlástalan ember, de köszönni és megköszönni kulturáltan és hagyni, hogy mások jól érezzék magukat még akkor is megy, mikor kicsit feszélyezve érzem magam...


És én hülye még azt hittem, hogy barátnők leszünk a lánnyal 😂😂😂 jó hülye voltam, jó nagyot koppantam

2022. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyen párt. A pasi végül a csajt választotta. Hamar elvette feleségül, a barátokkal már egyáltalán nem jár össze.
2022. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
na szerintem ilyenkor kell kihátrálni az életéből... én nem tudom mi van egyes nőnemű társaimmal, most attól hogy lefekszek valakivel, rá kell nőni egyből, mert nélküle lélegezni se lehet?!
2022. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!