Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak számomra ekkora tragédia,...

Csak számomra ekkora tragédia, hogy nem bulizhattam ma?

Figyelt kérdés
2020 vége óta nem buliztunk a barátaimmal a covid és az egyetem miatt. 1 hete végre elkezdtünk tervezni egy bulit mára, de tegnap belázasodtam és egész nap émelyegtem. Ma egész nap hőemelkedésem van, iszonyatosan fáj a fejem és szédülök. Nem teszteltem, de nagy valószínűséggel Covid... Nagyon nagy tragédia, hogy ennyi idő után le kellett mondanom a találkozót, mert kitudja, hogy hány év múlva lesz a következő... Meg kitudja, hogy a 12 fős társaságból ki nem jön el. Most van először az, hogy mindenki ott van (kivétel én...). Ilyen eddig sosem volt. Nagyon nagy tragédia, itthon sírok miközben a fejem még jobban fel akar robbanni a fájdalomtól és össze-vissza ingadozik a test hőmérsékletem... Sírhatnékom van... Csak számomra ilyen tragédia ez, vagy másnál is ez lenne?

2022. febr. 5. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Nálam is tragédia lenne
Szomorú lennék, de az Ő érdekükben nem megyek, nehogy lefertőzzem őket <3
Ez van, el kell fogadni, a természet erősebb
Megkönnyebbült lennék, hogy nem tünetmentesen fertőztem le őket, amúgy is felelőtlenség ilyenkor bulizni amikor az Omciron így terjed.
33 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Én mehettem volna, ma de nem mentem. Mert csúcson van a covid, egy zárthelyes ilyenen, ha egy valaki fertőzött mindenki elkapja. Elvileg most már csökkeni fog, szerintem egy hónap még bírható.
2022. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
En 20 eve nem buliztam, te meg egy nap miatt picsogsz. Hany eves vagy? 12?
2022. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Szörnyű...... fel ne akaszd magad.
2022. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A Covid miatt én is vacilláltam, hogy ne menjek egyes, nehogy elkapjam. Végül úgy tűnik, már elkaptam...

Kettes, ez a te döntésed. Nekem nem volt döntési lehetőségem, mert sajnos a betegséget nem dönthetem el.

2022. febr. 5. 19:03
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

#4 amúgy én is megértelek, mert nekem is szar érzés, hogy nem mentem :D de tudom, hogy amikor még nem volt covid és influenza időszak volt, akkor is nagyobb eseményeken tök nagy eséllyel elkapta ilyenkor az ember. és már azt is utáltam. akkor inkább egy hétig csinálok mást, mint azt amiben te most vagy.


pihenj sokat. meg tolj vitaminokat. és jobbulást.

2022. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Önsajnáltatás lvl999.
2022. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy szaros bulira nem kell 2 évet készülni szerintem...a halálodon vagy és ez a probléma? :d amikor jobban leszel bármikor elmehetsz.
2022. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen, nyilván az csak számodra tragédia hogy nem mehettél bulizni, téged érint.

Mellesleg most halt meg az apósom.

De egy ember halála semmiség ahhoz képest hogy valami tini nem mehet bulikázni.

Nőj fel.

2022. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Ne csinálj ebből tragédiát!

Akinek antipatikus vagy, netán haragszik rád, annak örömet okoztál.

2022. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
És ilyen ember jár egyetemre xd látszik az ész! :D
2022. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!