Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak számomra ekkora tragédia,...

Csak számomra ekkora tragédia, hogy nem bulizhattam ma?

Figyelt kérdés
2020 vége óta nem buliztunk a barátaimmal a covid és az egyetem miatt. 1 hete végre elkezdtünk tervezni egy bulit mára, de tegnap belázasodtam és egész nap émelyegtem. Ma egész nap hőemelkedésem van, iszonyatosan fáj a fejem és szédülök. Nem teszteltem, de nagy valószínűséggel Covid... Nagyon nagy tragédia, hogy ennyi idő után le kellett mondanom a találkozót, mert kitudja, hogy hány év múlva lesz a következő... Meg kitudja, hogy a 12 fős társaságból ki nem jön el. Most van először az, hogy mindenki ott van (kivétel én...). Ilyen eddig sosem volt. Nagyon nagy tragédia, itthon sírok miközben a fejem még jobban fel akar robbanni a fájdalomtól és össze-vissza ingadozik a test hőmérsékletem... Sírhatnékom van... Csak számomra ilyen tragédia ez, vagy másnál is ez lenne?

2022. febr. 5. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy te komolyan beteg, mert ha az lennél, eszedbe nem jutna a bulin nyavalyogni, hanem örülnél, hogy lyuk van a fenekeden!
2022. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

8-as nekem meg pl ez nem jelent semmit.

Mindenkinek a sajat problemaja a legnagyobb ugyebar.

Azt nem ertem mire vartatok 2 evet? Ha eddig nem sikerult, akkor igazabol annyira nem is akartatok egyutt lenni szerintem. Nalunk is mindenkinek sajat elete vagy gyereke van mar, de meg tudjuk oldani havonta 1-szer, ha akarjuk. Persze van 1-1 hianyzo es neha tobb program van arra az idopontra igy nehez valasztani is, de ha tenyleg fontosak vagytok egymasnak akkor talaljatok egy ujabb idopontot

2022. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

13, mindenkinek a sajátja a legnagyobb, de azért egy halálesetet ne hasonlítsunk már egy elmaradt bulihoz.

A tragédia szót halálesetekre szoktunk használni.

Aki szerint egy megszakadt emberélet kisebb tragédia mint az elmaradt bulika, az minimum szociopata.

2022. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a felnőtt élet ilyen...


Nem csak bulizásról szól.


Velem nem egyszer fordult elő, hogy szombati túlóra miatt nem tudtam menni bulizni...


28 éves vagyok, leköt a munka meg a ház körüli munka, évek óta nem buliztam.

2022. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak számodra tragédia. Lassan 42 leszek de soha nem voltam diszkóban, házibuliban, stb. Nem éreztem ennek a hiányát soha.
2022. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván az csak számodra tragédia hogy nem mehettél bulizni, téged érint.


Mellesleg most halt meg az apósom.


De egy ember halála semmiség ahhoz képest hogy valami tini nem mehet bulikázni.


Nőj fel.


Bulikázni meg szexelni is szeretne a kérdező.

2022. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!