Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem ír vissza az egyik...

Ha nem ír vissza az egyik legjobb barátnőm napokig, akkor annyira nem is a legjobb?

Figyelt kérdés

Hétfő este írtam neki valamilyen témára reagálva, egy semleges kérdést tettem fel, semmi személyes, de még mindig nem válaszolt. Ilyen még sosem volt, legkésőbb másnap vissza szokott írni. Arra is gondoltam, hogy így próbál megleckéztetni, mert nálam elő szokott fordulni, hogy aznap már nem írok vissza mert jól elvagyok/mással foglalkozom és csak másnap válaszolok. Ez viszont nem mindennapos, úgy mondanám, hogy van hogy így van, de van hogy gyorsan reagálok az üzenetekre. Ilyenkor nem csak neki nem reagálok hanem másnak se. Ő viszont egyértelműen fent van, mert kiírja a messenger.

Szerintetek? Próbáljak meg nem ezzel foglalkozni?

20-on pár évesek vagyunk mindketten.



2022. febr. 16. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már úgy vagyok vele, nem erőlködök. Nem futok olyan szekér után, ami nem vesz fel. Több helyen próbáltam elérni, rá sem hederít. Akkor így járt, de ne csodálkozzon, ha egy idő után nem fog érdekelni az sem, ha újra keresni fog.

#9-es voltam.

2022. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!