Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, akivel lezáratlanul szűnt meg a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nekem 2 olyan barátom van/volt, akivel összevesztünk, nem tudtuk megbeszélni, ezért egyik napról a másikra megszakadt a kapcsolat.

Békés embernek tartom magam, de elgondolkodtam, hogy ez mennyire normális, érdekel, hogy másnak van-e ilyen tapasztalata.

Az egyik kimondottan jó barátom volt, ott komolyabb volt a konfliktus is, a másik inkább ilyen felszínes, de rendszeresen beszéltünk, míg meg nem sértődött egy apróságon. Írtam neki, nem válaszolt, azóta nem beszélünk.


2022. febr. 19. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van. És a mai napig hiányzik. Nagyon sokat van eszemben, de nem merek írni neki.

N

2022. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van.Végülis meg lett beszélve csak csúnyán beszélt egy kicsit és ocsmány sms-t is kaptam tőle:D

Akkor bántott a dolog de már lexarom.Rosszat nem kívánok neki de már egyáltalán nem érdekel.

Keresett azóta de mint mondtam lexarom

2022. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van.
2022. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel. Mondhatni nyilván le lett zárva, de még sem. Egyik napról a másikra jelentette be, hogy vége. Utána hónapokig írogattunk, nem volt igazán határozott 1.5 év után, hogy vége, pláne abban nem hogy miért, csak körül próbálta írni, de nem igazán ment, aztán annyira besokalltam tőle, hogy jól elküldtem a francba.

Hiába volt kimondva, hogy vége nem volt megegyezés vagy tényközlés, hogy miért is.

Nagyon fura a mai napig, hogy egy olyan 1.5 éves intenzív kapcsolat, hogy érhetett így véget, aztán nem 15 éves hülye gyerekek voltunk. Bár ezek szerint ő még is olyan szinten volt.

2022. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, több is.
2022. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van sajnos. Nálunk is egy olyan veszekedés okozta ezt az állapotot, amit egyszerűen nem tudtunk kellően megbeszélni egymással, és szintúgy egyik napról a másikra ért véget az egész. Hangzottak el dolgok akkor, amik bántottak (én voltam a fogadójuk), és bár már rég elengedtem, azért így is többször gondolok rá, mint kellene.
2022. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
van, legjobb barátom volt. igazából valahol nagyjából az én hibám, mert felálltam és vissza se nézve kisétáltam a kapcsolatból (ő még keresett egyszer de nem reagáltam). lehet hogy könnyebben elfelejteném és túllépnék rajta, ha megbeszéltük volna vagy csak rendesen és valóban összeveszünk, de évek múltán már nem fogom felkeresni. ő se cselekedett jól, én se reagáltam helyesen, ma már máshogy zárnám le, de két hülye kölyök voltunk, ennyire tellett. N
2022. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig megnyugszom, hogy nem csak az én életem tartalmaz nyomokban ilyen fosásokat :D
2022. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon jó barátnőm kamasz- és fiatal felnőtt koromban. 4 évvel idősebb volt, mint én, ami ebben a korban még sok, de valamiért mégis nagyon ragaszkodtunk egymáshoz. Egy idő után ugyan kezdtem észrevenni, hogy teher vagyok számára, de nem tudtam elengedni. Elég szoros kapcsolatban voltunk, de minden beszélgetést és találkozást én kezdeményeztem.

Aztán úgy alakult az élet, hogy már én se kerestem többet. Dolgozni kezdtem, gyerekem született, kis gondom is nagyobb lett annál, mint hogy valaki után loholjak. 13 vagy 14 éve láttam utoljára, de még mindig sokat gondolok rá.

Szerintem fogunk mi még találkozni valahol valamikor, de én jelenleg nem érzem szükségét, hogy felvegyem vele a kapcsolatot.

2022. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!