Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pár éve hülyeséget csináltam,...

Pár éve hülyeséget csináltam, és most nem tudom hogyan elmondani a barátaimnak, hogy tévedtem. Mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb 3 éve jött egy fellángolásom, hogy én bizony transznemű vagyok, és a biológiai nememmel eltérően fiú. Így is kezdtem el viselkedni, levágtam a hajam, rövid férfi frizurára, bő/fiús ruhákat hordtam, fiúkkal lógtam, stb. És persze egy idő után elmondtam pár közelebbi barátomnak ezt, megmondtam nekik hogy melyik nevét szeretném használni, stb. Most azonban, három év elteltével óriási hülyeségnek érzem, amit csináltam. Nincs bajom az LMBTQ tagjaival, de számomra ez csak egy fellángolás/lázadás volt így visszatekintve.

Ez már egy ideje furdal de csak pár hónapja ismertem be magamnak hogy egészen addig egy hamis életet éltem. A barátaim viszont még mindig azon a fiú néven szólítanak és őszintén nem tudom hogyan mondhatnám el ezt nekik... Mostanában teljesen lányos vagyok, lányosabb ruhákat hordok, sminkelek, visszanövesztettem a hajam, rendszerint körmöt festek, stb. Gondolom érzik hogy mi a helyzet, csak megerősítést várnak. Rettentően szégyenlem emiatt magam, nem tudom hogy lehetne megoldani, hogy ne legyen kellemetlen...



2022. febr. 20. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

"levágtam a hajam, rövid férfi frizurára, bő/fiús ruhákat hordtam"

És ebben hol van a transzneműség? Fiúként viselkedtél, ennyi. Nőiesen viselkedő férfiak sem csak a drag queenek, melegek és transzvesztiták között vannak.

2022. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak simán mond el hogy szólítsanak másképp, és már nem "követed" ez a "hóbortot".

Amúgy semmi extrát nem csináltál, szerencsére nem hormonoztál és stb, szóval no para.


Sok sikert!

2022. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!