Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről, mi a...

Mit gondoltok erről, mi a véleményetek? Titeket is dühítene? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kitaláltuk barátokkal, még tavaly nyáron, hogy elmegyünk nyaralni együtt. Egyik barátunk arra hivatkozva mondott nemet, hogy autóra gyűjt, így nem akar költeni. Az anyja azt mondta, hogy kifizeti a szállást, csak menjünk, de a srác így is nemet mondott. Azt tudni kell róla, hogy dolgozik, saját keresete van, szüleivel él, mindent fizetnek neki, ami olyan. Azóta a barátnőjével voltak már vagy 4x nyaralni, wellnessezni, utazni, de autója még mindig nincs. A srác amúgy semmibe nem ad pénzt, nem fizet, nem segít sok mindenben, de a barátnőjének mindent megvesz.


Most 2 napja kitalálta, hogy menjünk együtt idén akkor, de őszintén ezek után semmi kedvem. Ti mennétek a helyemben?


21 évesek vagyunk



2022. febr. 21. 10:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, hogy ez miért probléma.
2022. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
mármint mi?
2022. febr. 21. 10:11
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Én őszintén nem értem a hisztit és sértődést a részedről.
2022. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
miért is? azt mondta hogy nem akar költeni egy baráti nyaralásra mert kocsira gyűjt, de a barátnőjét még abban az évben elvitte nyaralni többért mint amibe a közös nyaralásnak a része került volna.
2022. febr. 21. 10:15
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
És?
2022. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Shaddark ***** válasza:
30%
Lehet a barátnője nem engedte el egyedül, csak ezt így nem akarta mondani inkább keresett egy kifogást minthogy papucsnak nézzétek :)
2022. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj rá. A párja, gondolom, komolyan tervez vele.
2022. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

alapból is papucs szóval ez itt mellékes. egyszerűen az dühít hogy kamuzik, kifogásokat keres de amikor a barátnőjéről van szó ellentmond ezeknek az indokoknak. inkább legyen egyenes mint kamuzzon.


nem azzal van baj hogy őt elviszi nyaralni és megvesz egy csomó mindent neki, hanem hogy nekünk nem mondja el és hogy ránk sajnált 30 ezer forintot de a csajra a kétszeresét se

2022. febr. 21. 10:32
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
De ő neki az első. Szerintem ez tök rendben van.
2022. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért a párjára fognak az emberek mindent?

Exem is ezt csinálta, eleinte minden baráti, haveri összeröffenés fontosabb volt neki, évekig nem mentünk sehová együtt, de egy szót nem szóltam, pont amiatt sem, nehogy én legyek a gonosz. (Női hiszti mi? Sokszor azt érzem a férfiak vetítenek a nőkre.) Aztán egyszerűen nem volt kedve és végén kiderült, hogy rám fogta az egészet. Hogy én "nem engedem el". Azt sem tudtam miről van szó, amikor nekem állt az egyik barátja.

2022. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!